Garanti Bankası 59TL Yıllık Üyelik Bedeli Geri Ödemiyor!

Emrah P. |

Kredi kartı ekstrem de 59TL Yıllık üyelik bedeli görünmektedir. Tarafınıza Haklı müşteriden ulaştım ancak e-mail olarak bazı masraflarınız için bu bedeli almanız gerektiğinden bahsetmişsiniz. Bu tutarı ödemek istemiyorum. Eğer şikayetime yardımcı olmazsanız en kısa sürede kartımı iptal edip sizi tüketici hakem heyetine bildireceğim. İvedi mevcut ekstremden bu tutarın düşülmesini talep ediyorum.Herkese yazdığınız gibi bu cevabı da kabul etmiyorum.

(Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında,Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır.Saygılarımızla Garanti Bankası) Sorunumu çözün. Müşteri No:21***970.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emrah P.
  30 Nisan
  22:25

  Şikayet var ailesine teşekkürler.Tarafıma hemen geri dönüş oldu.Ancak mağduriyetim giderilmedi.Kart ücretini iade edemiyorlar ancak bonus olarak verebiliyorlarmış.Bunun içinde bir yıl karttı kullanmam ve iptal ettirmemem gerekiyormuş.Yıl sonunda yine aynı hikayenin yaşanacağını görmek için müneccim olmaya gerek yok.Hep ayak oyunu bunlar.Yahu insanların parasını haksız olarak aldıkları yetmiyor bir de salak yerine koyuyorlar.Kimin parasını kime bonus olarak veriyorsunuz.Benden kesilen tutarı beni tekrar ellerinde tutmak için bir lütuf gibi teklif ediliyorlar.Sırada tüketici hakem heyeti ve kart iptali var.Bu bankadan kazık yiyeceğiniz 'Garanti' görünüyor, uzak durun derim benden söylemesi.

 • 30 Nisan
  15:29

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında,

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.

  Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır.

  Saygılarımızla,

  T.GARANTİ BANKASI A.Ş.