30 Nisan 2013

Garanti Bankası 59TL Yıllık Üyelik Bedeli Geri Ödemiyor!

Kredi kartı ekstrem de 59TL Yıllık üyelik bedeli görünmektedir. Tarafınıza Haklı müşteriden ulaştım ancak e-mail olarak bazı masraflarınız için bu bedeli almanız gerektiğinden bahsetmişsiniz. Bu tutarı ödemek istemiyorum. Eğer şikayetime yardımcı olmazsanız en kısa sürede kartımı iptal edip sizi tüketici hakem heyetine bildireceğim. İvedi mevcut ekstremden bu tutarın düşülmesini talep ediyorum.Herkese yazdığınız gibi bu cevabı da kabul etmiyorum.

(Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında,Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır.Saygılarımızla Garanti Bankası) Sorunumu çözün. Müşteri No:21***970.

Emrah 64 Okunma

Cevaplar

  • Emrah 30 Nisan 2013

    Şikayet var ailesine teşekkürler.Tarafıma hemen geri dönüş oldu.Ancak mağduriyetim giderilmedi.Kart ücretini iade edemiyorlar ancak bonus olarak verebiliyorlarmış.Bunun içinde bir yıl karttı kullanmam ve iptal ettirmemem gerekiyormuş.Yıl sonunda yine aynı hikayenin yaşanacağını görmek için müneccim olmaya gerek yok.Hep ayak oyunu bunlar.Yahu insanların parasını haksız olarak aldıkları yetmiyor bir de salak yerine koyuyorlar.Kimin parasını kime bonus olarak veriyorsunuz.Benden kesilen tutarı beni tekrar ellerinde tutmak için bir lütuf gibi teklif ediliyorlar.Sırada tüketici hakem heyeti ve kart iptali var.Bu bankadan kazık yiyeceğiniz 'Garanti' görünüyor, uzak durun derim benden söylemesi.

  • Garanti Bankası Temsilcisi30 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön