Garanti Bankası 59 TL Aidat Yerine 20 TL Bonus Veriyor!

Murat T. |

29.12.2013 tarihinde Garanti Bankası telefon bankacılığı aracılığı ile kredi kartıma yansıtılan 58 tl' lik kart aidatını iptal için aradım. Müşteri temsilcisi 58 tl'yi iptal edemeyeceğini onun yerine 20 tl bonus yükleyebilirim dedi . Ben kısaca söylemi anladım 58-20=38 tl . Bu 38 tl'nin açıklamasını lütfen bana banka açıklamasını yaparsa bende matematiğimi pekiştirmiş olurum diye düşünüyorum. Bu gidişle de bana da kartı iptal ettirmek düşüyor. Bir çok banka ile çalışıyorum, bankalarını aradığım zaman bu bankalar hemen iptali gerçekleştirdi, hiç zorluk çıkarmadılar.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Aralık
  10:59

  Müşterimiz Sn. Murat T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.

  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formundan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş