01 Nisan 2013

Garanti Bankası 50 TL Harcadım 5 TL Bonus Gönderilmedi!

Bonus kartın yaptığı kampanyaya katıldım. 31 marta kadar yaptığım 50 lik harcamaya 5 tl bonus verileceği söylendi. 3 alışveriş yaptım. Alış verişi yapar yapmaz telefonuma mesaj gelmişti. Az önce 4. alışverişim için Avea 50 tl yükledim. Bu sefer 5 tl gönderilmedi ve mesajda gelmedi. Kampanya kurallarında yapılan tüm harcamalara diye ibare var. Kontör harcamaları geçersizdir diye bir şey yok. Müşteri hizmetlerini aradım sonuç yok. Şikayetçiyim.

Volkan 58 Okunma

Cevaplar

  • Volkan 04 Nisan 2013

    Bu kadar düşük bi firma görmedim. İllaki şikayet etmek lazım. Durumu müşteri hizmetlerine anlattıgımda ertesi gün şikayet kaydı için bizi tekrar arayabilir siniz dediler. Bende neden siz aramıyorsunuz, reklam ve promosyonlar için o kadar arıyorsunuz, sorunumuzu çözmek içinde arayın dedim. "Bankamızın öyle bir uygulaması yok" denildi. Ama her ne hikmetse; buraya şikayet edince öyle bi aradılarki. Böyle müşteri memnuniyeti olmaz. 5 para etmeyen bi bankasın garanti bankası A.Ş :@

  • Volkan 01 Nisan 2013

    Dün yine bu konturun haricinde 50 tl lik harcama yaptık. Restorant harcaması. Yine gönderilmedi ve mesaj gelmedi...

  • Garanti Bankası Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön