Garanti Bankası 5 Lira Katılım Ücreti Dahi Ödediğim Bonus Kampanyasında Bonuslarım Yüklenmiyor.

Ramazan G. |

Garanti Bankası bonus kredi kartına özel garanti poslarında her 100 lira harcamaya 10-25 lira bonus kampanyası dahilinde daha alışveriş yapmadan mesaj gönderdim ve mesaja cevap gelmediği için art arda 3-4 kez mesaj gönderdim. Bonus Genç için 5 lira kampanyaya katılım ücreti ödedim. Daha sonra 119.31 ve 103 liralık 2 alışveriş yaptım. 3. iade edildi onu saymıyorum.

Bonus yükleme tarihleri gelince ve bonus yüklenmediği için sizi tekrar arayacağım ve mesajın iletilmediğini söyleyeceksiniz. Ben mesajı 3-4 kez gönderdim ve hangi tarihlerde gönderdiğim de belli. Hem ekran görüntüsü duruyor, hem de gönderilen mesajlar duruyor. Bonus yüklemesinin günü gelince yapılması istiyorum, elimde ispatı var.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ocak
  09:42

  Müşterimiz Sn. Ramazan G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş