02 Ocak 2015

Garanti Bankası 5 Lira Katılım Ücreti Dahi Ödediğim Bonus Kampanyasında Bonuslarım Yüklenmiyor.

Garanti Bankası bonus kredi kartına özel garanti poslarında her 100 lira harcamaya 10-25 lira bonus kampanyası dahilinde daha alışveriş yapmadan mesaj gönderdim ve mesaja cevap gelmediği için art arda 3-4 kez mesaj gönderdim. Bonus Genç için 5 lira kampanyaya katılım ücreti ödedim. Daha sonra 119.31 ve 103 liralık 2 alışveriş yaptım. 3. iade edildi onu saymıyorum.

Bonus yükleme tarihleri gelince ve bonus yüklenmediği için sizi tekrar arayacağım ve mesajın iletilmediğini söyleyeceksiniz. Ben mesajı 3-4 kez gönderdim ve hangi tarihlerde gönderdiğim de belli. Hem ekran görüntüsü duruyor, hem de gönderilen mesajlar duruyor. Bonus yüklemesinin günü gelince yapılması istiyorum, elimde ispatı var.

Ramazan 290 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Ocak 2015

    Müşterimiz Sn. Ramazan G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön