Garanti Bankası 5 Kez 170.50 TL (852.50 TL) Onayım Olmadan Çekildi.

Bahar B. |

Facebook'tan (T*** çalışan) arkadaşım tarafından 750 TL tutarında hediye çeki dağıttığını belirtti. Kart bilgilerimi istedi güvendiğim kişi olması nedeni ile kart bilgilerimi verdim. Meğer Facebook'unu başkası almış. Kartımdan 5 kez 170.50 TL (852.50 TL) çekildi mağdur edildim. Firma adı (mikro ödeme) Garanti kredi kartımı kapattırdım ancak çok geç olmuştu. İtiraz dilekçesi yazarak faksladım.

Cep telefonuma Garanti'den gelen mesajda 3D şifre ile işlem yaptığınız için itirazınız işleme alınamadı şeklindedir. Çağrı merkezini aradığımda 3D şifre ile işlem yaptığınız için prosedür bu şekildedir dendi. Çekim tarafımdan yapılmadı paramı geri istiyorum. Acil olarak geri dönüşünüzü bekliyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bahar B.
  05 Mayıs
  13:59

  Diğer bankalar iade ödeme yapsın. Siz anca 3d şifre ile işlem yaptığınız için iade yapılamıyor diyorsunuz. İşimize öyle geliyor demiyorsunuz da. 

 • 29 Nisan
  09:08

  Müşterimiz Sn. Bahar B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş