02 Nisan 2013

Garanti Bankası 45 TL Kesinti Yaptı!

Garanti bankası ile yaklaşık olarak 8 yıldır çalışıyorum ve hep de memnun kalmıştım taki bu 02. 04. 2013 tarihinin sabahına kadar 2012kasım ayında kredi kartıma kart kullanım ücreti gelmişti aradım ve sağolsun arkadaşlar iptal ettiler bugün sabah da hesabımdan 45 tl kesinti yapmışlar, arıyorum bankayı ve bana söyledikleri kartı kullanımdan doğan faiz parası bunun parasını almayın diyorum, yıllardır sizin müşterinizim diyorum o müşteri danışma hattındaki ismi G** olan arkadaş benimle kaba kaba konuşuyor. Ve yapacak bir şey yok diyor bende 2 kartımı iptal ettirin diyorum biz sizden kasım ayında 49 tl kart ücreti almamıştık iptal etmeniz durumunda bunuda alırım diyor.

Serkan 53 Okunma

Cevaplar

  • Serkan 03 Nisan 2013

    bankanızdan yapılan açıklamalar hiç kimseyi tatmin etmez bütün bankaların hesap kartlarını kulllanıyorum onlar hiç biri almıyor ücret sizin banka neden alıyorhem diyorum bunca yıllık garanti bankasıyla çalışıyorum neden böyle müşterilerinizi sırf 45 tl faiz alabilmek için ömür boyu müşterilerinizden oluyorsunuz.

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön