22 Aralık 2014

Garanti Bankası 4440333 No.lu Telefondan Gelen Aramalar.

İlgili telefondan gelen kaç adet çağrı oldu, sayısını hatırlamıyorum. Çalıştığım için genelde cevap veremiyorum. Bende çağrı merkezi çalışanıyım. Bu kadar amatörce ve müşteriye saygısızca iş yapıldığını ilk defa gördüm. İnanın beşinci sınıf ne olduğu bilinmeyen markaların bile pazarlamacılarının yapmış olduğu aramalar 1 ya da 2 'dir.

En kötü açarsınız aramayın dersiniz aramazlar. Ben aramayın da demedim size, sadece saat 7 gibi aranmak üzere konuştuk. Ama daha konuşmamızın üzerinden çok geçmeden, bir önceki aramadan habersiz başka bir çalışan karşımda. Açın bakın kayıtlarınızı diyeceğim, eğer öyle bir kayıt sisteminiz olsaydı zaten bu kadar rahatsız etmezdiniz beni. Ayıp.

Erkan 284 Okunma

Cevaplar

  • Erkan22 Aralık 2014

    Aramayın beni ayrıca bu işi yapan personelinizi eğitip , sisteminizi iyileştirme yönünde çaba gösterin kafidir .

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn. Erkan B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön