11 Mayıs 2015

Garanti Bankası 4440333 Kredi Kartı Teklifleri Durmuyor!

Garanti Bankası'nda eski iş yerimden kalan bir maaş hesabım var. Hesabı ne olur ne olmaz mantığı ile kapatmıyorum ancak Garanti Bankası bu 2 seneye yakın süre içerisinde durmadan 444 0 333 numarası ile kredi kartı teklifleri ile taciz durumunda.

Gelen her aramaya düzgün bir dil ile kredi kartı istemediğimi sebepleri ile birlikte açıklamama ve bir daha kredi kartı teklifi için aranmak istemediğimi belirtmeme rağmen hala bu duruma devam ediyorlar.

Bugün konuştuğum kişiye söylediğimde istemediğiniz bir işlem gerçekleştirmiyoruz (Adıma kredi kartı çıkarılması) demesine rağmen istemediğim işlem telefon ile sürekli taciz edilmem.

Saygıdeğer bir banka olmanıza rağmen müşteriye saygınız sıfır.

Ahmet 127 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn. Ahmet Kaan B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön