19 Temmuz 2013

Garanti Bankası 400 TL Dosya Masrafı Alındı!

Garanti Bankası'ndan 2010 yılında ihtiyaç kredisi çekmiştim .O sıralar benden kesilen dosya masrafı 400 TL civarındaydı. Geçen yıl çıkan yasaya göre benim bu parayı almaya hakkım vardı .Krediyi kapatmak amaçlı gittiğimde konuyla ilgili banka çalışanlarına danıştığımda ilgisiz konuşmalarda bulundular. Eğer öyle bir girişimde bulunursanız siz zararlı çıkarsınız hemde hiçbir şey alamazsınız dediklerinde bende kızarak dışarıya çıktım ve bir dahada o banka ile hiç bir şekilde işlem yapmadım .

Aykut 54 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi19 Temmuz 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

  • Aykut 19 Temmuz 2013

    2009-2010 yılında çekmiş olduğum 2000 TL lik ihtiyaç kredisine kesilen 350 TL küsuratını tam olarak hatırlamıyorum dosya masrafının ne açıklaması yapılmıştır nede tarafıma sözlü yada yazılı bir gider çizelgesi beyan etmeksizin kesilen bu paranın geçen yıl değişen kanun maddesine göre geri almam gerektiğini taraflarına ilettiğimde olumsuz cevap aldım banka ya gitmiştim bana kendin zararlı çıkarsın gibi tehdit içerikli bir açıklama yaptılar tavsiyem bu bankadan kredi çekmeyin ...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön