Garanti Bankası 40 Gündür Kartımı Teslim Etmiyor.

Ferah P. |

Garanti Bankası atm'si kredi kartımı yuttu. 40 gündür kart bekliyorum hala elime ulaşan bir kart yok,her gün Kuryeneti arıyorum beni devamlı oyalıyor nasıl bir çalışma sistemi bu anlamadım . Ben ben müşteriyim kartın peşinden ben koşuyorum. Bu nasıl bir çalışma sistemi acaba?

Etiketler :

Kredi Kart Teslim Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ferah P.
  14 Ağustos
  12:04

  bana ulaşıldı ancak şikayetçi olan benken ve arayan arayan garnti bankası genel merkezi olmasına rağmen şikayetim sorulmadan hiçbir özür dilenmeden doğumtarhim anne kızlaık soyadım soruldu.....müsait olmadığımı bildirmeme rağmen hala bu sorular ısrarla sorulmaya devam etti mağdur olan hala kartı ulştırılayaman benim bu nasıl bir çözüm yolu?????anlamadımmmmmm

 • Ferah P.
  13 Ağustos
  10:14

  kimse benimle irtibata geçmedi aksine ben yne kurye neti arayıp gerildim neden kartlarınıza gönderilerinize sahip çıkmıyorsunuz bu nasıl bir sistem????

 • 12 Ağustos
  16:18

  Müşterimiz Ferah P. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş