Garanti Bankası 3720 Bilgi Servisini İptal Edemiyorum.

Alper Ö. |

Garanti Bankası'nın yaptığım bankacılık işlemlerini talebim olmamasına rağmen SMS ile bildirmesinden ve bunun için her ay telefon faturamda Katma Değerli Servisler-Garanti Bilgi Servisi başlığı altında 5-6 TL fazladan ödemekten sıkıldım.

Talep etmediğim bir hizmeti nasıl iptal edebileceğim hiç bir yerde yazmadığı gibi Garanti Haklı Müşteri Hattına yazdığım şikayet de yanıtlanmadı. İptal talebini operatöre de ilettim ancak banka tarafından iptal edilmesi gerektiği belirtildi. İznim yok, onayım yok, zorla kesilen bu ücretin sonlandırılmaması nedeniyle ilgili firmadan şikayetçiyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alper Ö.
  12 Haziran
  11:27

  12 Haziran 2014 tarihi itibariyle şikayetim devam ediyor. Garanti Bankası'ndan Aslı Hanım arayıp 444 0 338'i aramanız gerekiyor diyor, o numaraya 8 dakika sonunda ulaştığımda Asuman Hanım biz burdan işlem yapamayız siz 444 0 333'ü arayın diyor ve şikayet halen çözülebilmiş değil. İşlem yapamayan sadece sizi dinleyip nasihatlerde bulunan bir "Haklı Müşteri Hattı"..

 • Alper Ö.
  07 Haziran
  15:05

  Sorunun çözümüne dair geri arama da dahil en ufak bir girişimde bulunulmadı. Sorun ve şikayet devam ediyor.

 • Alper Ö.
  04 Haziran
  18:37

  Garanti Bankasindan beklendigi gibi yine \"en kisa surede\" aranacagim taahhut edilmesine ragmen kimse aramasi. Sikayetim devam ediyor. Bilginize.

 • 04 Haziran
  09:59

  Müşterimiz Alper Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş