20 Mart 2013

Garanti Bankası 36.000 TL Kredi Kartı Borcum Gözükmekte Kimse Bunu Açıklayamıyor!

Garanti bankasında 2006 senesinden beri kart kullanmama ve kart borçlarımı ödeyip banka avukatları ile ibralaşmış olmama rağmen 6 sene sonra internet sayfama bahse konu ibrada belirtilen kart no su ile kredi kartı yapılmış olup ve bu kartta da 36. 000. TL borç gözükmekte banka şubesi ile temasım da kayıtlarımda böyle bir kart olmadığı ve takipte borç da bulunmadığı söylenmekle birlikte benim internet sayfamda halen bu kart ve borcu gözükmekte ve kimse sebep ve nedenini de söyleyememekte.

Mehmet 64 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 25 Mart 2013

    Tarafıma hiçbir bildirim yapılamamıştır benim isteğim bildirim değil o kartın ve borcun en kısa sürede oradan kaldırılmasıdır.

  • Mehmet 21 Mart 2013

    Bana bildirilen tüm telefonlara ya meşgul yada cevap verilmemekte ayrıca Garanti Bankası Hadımköy şubesindeki hesabımıda (o Bakiye zaten)kapamak istediğimde de bu hesaba bağlı kredi kartı var diye talebimi red etmekte ayrıca sayfamı incelediğimde bu kart ve borcun hesabıma 2012 yılı sonlarında eklendiğini tespit ettim . bu nasıl bir bilgi işlem sistemidir ki kimsenin göremediği ve sistemin bahse konu kart numarasına yanlış dediği bir kartı ve borcumu 6 sene sonra hesabıma ekliyebiliyor.konunun acilen halledilmesi ve hesaplarımın kapanmasını acilen talep etmekteyim

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön