14 Mayıs 2013

Garanti Bankası 300 TL Limitli Karta 59 TL Kart Aidatı!

Yine bir banka klasiği sanırım ama bu sefer daha büyük bir sorunla karşı karşıyayım, Allah aşkına kullandığım kartın toplam limiti 300 tl kalan değil bankanın bana tanımladığı limit bu ve bana gelen kart aidatı 59 tl ya gerçekten ayıptır! Siz dalga mı geçiyorsunuz ? Lütfen kartımın iptalini olan olmayan bütün garanti hesaplarımın iptalini rica ediyorum.

Hakan 223 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

  • Hakan 14 Mayıs 2013

    ya kardeşim limit 300 aidat 59 iptal edin diyorum kartı uzatıyorlar hala vermem o parayı ödemem

  • Hakan 14 Mayıs 2013

    haklı müşteri hakkında verdikleri cevaba bakın standart yazı Sayın HAKAN KAYA, Haklı Müşteri Hattı’na iletmiş olduğunuz 35217961 numaralı mesajınız değerlendirilmiştir. Kredi kartı ücretleriyle ilgili bazı bilgileri sizinle paylaşmak isteriz. Kredi kartlarımız, yaptığınız alışverişleri yaklaşık 1 ay sonra ödemenizi sağlayan ve bu süre için herhangi bir vade farkı yansıtılmayan güvenli ödeme araçlarıdır. Kredi kartlarımız, hayatınızı kolaylaştırıp hızlandırırken, taksitli alışveriş fırsatı sunuyor ve biriktirdiği bonuslarla bedava alışveriş, millerle ise bedava uçuş imkanı sağlıyorlar. Kredi kartınızla Bankamızın sunduğu asistan, otopark gibi birçok farklı hizmete de kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Yüksek teknoloji ve nitelikli insan kaynağı ile sağlıklı ve güvenli bir şekilde çalışan bu sistem, kaçınılmaz bazı yatırımları da beraberinde getiriyor. Müşterilerimizle imzaladığımız sözleşmeler kapsamında ve yasalara uygun olarak yılda bir defa yansıtılan kredi kartı ücreti, size sunduğumuz hizmetlerin oluşturduğu maliyetlerin bir kısmıdır. Diğer taraftan, Bankamızdan birden fazla kart türüne sahip olmanız halinde, • Bonus ve Miles&Smiles sahiplerinin, Bonus Card yıllık ücretinin yarısının, • Bonus, Flexi ve Miles&Smiles sahiplerinin Bonus Card yıllık ücretinin tamamının, • Bonus, Flexi, Miles&Smiles ve Amex sahiplerinin Bonus Card yıllık ücretinin tamamının ve Miles&Smiles yıllık ücretinin yarısının Bankamız tarafından karşılandığını belirtmek isteriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön