26 Ekim 2016

Garanti Bankası 3 Kere Sizi Uyarmama Rağmen 36 Gündür Hatanızı Düzeltmediniz!

Ağustos ayında 4 adet 100 TL benzin alımına 50 TL Bonus kampanyasına katıldım, 50 TL bonusu hak ettiğimi ve 28 Ağustos'a kadar Opet'ten benzin alabileceğimi belirten SMS de geldi. Bu şekilde ben bonus ile hak etmiş olduğum benzini aldığımı sanırken ekstrelerde bu paranın benden tahsil edildiğini gördüm. Hemen internetten itiraz dilekçesi yazdım, 20.09'da inceleniyor cevabı gönderdiler. İki ayrı şubeden itiraz ettim, yine cevap yok! Yani kısacası kandırıldım kandım yani inandım.

Garanti Bankası size sesleniyorum, yaptığınız resmen insanları kandırmak! Alın size ispatı! Her yıl milyarlarca TL nasıl kar ettiğinizi daha iyi anlıyorum. Şikayetimi iletmek için hattınızı ararken bile bizim paramızı alıyorsunuz. Sizi utanmaya davet ediyorum.

Zafer 204 Okunma

Cevaplar

  • Zafer 26 Ekim 2016

    Robot yazılardan da bıktık. 36 gün önce gönderdiğiniz robot yazının neredeyse aynısı bu yazı. Paramızı alırken saniye hesabı yapan bankanız, teknolojinin en son imkanlarını kullanan bankanız nedense haksızlık yaptığınızda aylarca müşterilerini oyalayabiliyor. Bu şekilde paralarımızdan para kazanmayı bankacılık başarısı olarak görüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü Türk Halkı sizin zannettiğiniz gibi akılsız bir halk değil! Bizim aklımızla dalga geçmeyi bırakın artık yeter! Bir insanın haksız yere parasını alıp kullanmak nasıl isimlendiriliyor sizin ahlakınıza göre?

  • Garanti Bankası Temsilcisi26 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, Sorun yaşadığınız için üzgünüz. Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız. Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz. - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu İyi günler dileriz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön