20 Ocak 2014

Garanti Bankası 3 Aydır Şube Aktarımı Yapamadı!

İzmir Karabağlar'da bulunan şirket ve şahıs hesabımı İzmir Gaziemir Çarşı Şubesine aktarımı için 2013 'ün Kasım ayında dilekçe yazdım. 10 gün içinde aktarılır dediler. Biz sizi ararız dediler, Kimse aramayınca 20 Gün sonra gittim. Sordum, çok yoğunlarmış, Tüm aktarımları yapmışlar benimki gözden kaçmış (ilginç). Tamam dedim, Ne zaman aktarılır dedim. 1 Ay dediler. İyi dedim. Şubat ayına gireceğiz.

Benim iş yerim Gaziemir'de iken neden Karabağlar'a gitmek zorunda kalıyorum? Bu kadar basit mi bankacılık anlayışı?

Tüm ödemelerimiz Garanti Bankası'ndan yapılırken, Garanti Gaziemir Çarşı şubesinin Böyle işgüzarlık yapması ne kadar doğru? Çarşı Şubesi lütfen uyarılsın!

Ömür 55 Okunma

Cevaplar

 • Ömür17 Nisan 2015

  2 yıl oldu, hala şubem değişmedi çözüm üretimi 0

 • Ömür17 Nisan 2015

  2 Yıl oldu, hala şubem değişmedi:)

 • Ömür07 Haziran 2014

  O kadar ezbere iş yapıyorlarki şube ile görüşmeden direk beni arayıp ezbere konuşuyorlar. 1 Yıl oldu hala transfer edeceksiniz?

 • Ömür26 Şubat 2014

  6 Ay oldu :D Hala Aktarılacak, Ne kadar basitsiniz

 • Ömür24 Ocak 2014

  5 Gün oldu, Kimse aramadı.

 • Garanti Bankası Temsilcisi20 Ocak 2014

  Müşterimiz Ömür A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön