13 Şubat 2014

Garanti Bankası 3 Ayda Bir İşletim Ücreti Kesiyor.

Bundan 3 ay evvel hesap kullanım ücreti kesilmişti. Şikayetim üzerine iade edilmişti. Ve 6 ay boyunca böyle bir şey yaşamayacağım söylenmişti. Bu bir şaka mı? 13.02 tarihinde 66**72 no'lu hesabımdan hesap işletim ücreti adı altında 58 tl kartımdan çekildi. Bu ücretin yasal olmadığını biliyorum.

Garanti Bankası , paranın 7 (yedi) gün içerisinde iadesini talep ediyorum. Aksi taktirde hukuksal yollara başvurup bankanızda hesabımı kapatacağım ve Bimer'e başvuracağım. 4070 sayılı tüketici kanununun madde 6 uyarınca böyle bir hakkımız var gereğini en kısa zamanda yapmanızı talep ediyorum.

Seda 77 Okunma

Cevaplar

  • Seda17 Şubat 2014

    Destek dediğiniz birsürü süslü cümle bulunan bir mail göndermek midir? Haklı Müşteri Hattınız bir telefon dahi açamaz mıydı? Tebrik ediyorum, müşterilerinize gerçekten çok değer veriyorsunuz. Banka kartımı kapatıp gerekli işlemleri yapacagım..

  • Seda17 Şubat 2014

    Banka ile ilişiğimi kesip birdaha asla kullanmayacagım. Kimseye de tavsiye etmeyeceğim..

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimiz Büşra G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön