09 Temmuz 2015

Garanti Bankası 2015 Yılı 1. Yarıyıl Hesap İşletim Ücreti Kesimi.

08/07/2015 2015 yılı 1. yarıyıl hesap işletim ücreti Faiz / Komisyon -63,50 adı altında para kesintisi olmuştur. Bu neyin kesintisi. Az daha fazla zorlasanız asgari ücret keseceksiniz. Hakkımı sonuna kadar arayacağım gerekirse firmanızı dava edip faizi ile geri alacağım.

Hakan 88 Okunma

Cevaplar

  • Hakan 10 Temmuz 2015

    Yaklaşık 9 yıllık garanti üyeliğimi ve kartlarımla yaptığım internet alışverişlerimi bu haksız kesintiden sonra kapatmış bulunmaktayım. Türkiyede başka banka yok sanki. Bankanız sizin olsun. Garanti ile artık herhangi bir ilişiğim yoktur. Garantiye üye olacak arkadaşlar 2 kere değil 3 kere düşünsünler.

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn. Hakan K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön