Garanti Bankası 2013 Yılı 1. Yarıyıl Hesap İşletim Ücreti Kesmiş!

Çağrı B. |

Yıllardır düzenli kullandığım ve titizlikle ödemelerini yaptığım Garanti Bankası'nın müşterisiyim. Yüksek Lisans eğitimim sebebiyle iş yerimle ilişiğimi kestim ve artık maaş hesabımı kullanmıyorum. Lakin hesabıma "harçlık" kisvesiyle yatan 150 TL'yi bile almak istiyor bu banka. Hesap işletim ücreti adı altında! 49 TL'mi gayet güzel almışlar.

Para yatmayan hesapta neyi işletmişsiniz çok merak ediyorum. Garantinin bu tavrı bankaya olan güvenimi tamamen sarstı. Paramın iadesi yapılmazsa Kredi kartım da dahil banka ile bütün ilişiğimin kesilmesi için elimden geleni yapacağım. Ayrıca hukuki yollara da başvuracağımı bildiririm.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Eylül
  11:41

  Müşterimiz Sn. Çağrı B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.

  Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.
  7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  T. Garanti Bankası A.Ş