07 Ocak 2015

Garanti Bankası 2010 Yılında Geriye Dönük Aldığım Kart Aidatları 4 Yıl İçinde Yine Alındı.

2010 yılında tüketici hakem heyeti aracılığı ile açmış olduğumuz davada haklı bulunarak geriye dönük kart aidatlarımı aldım. Ancak banka resmen 4 yıl içinde verilen bonus lar dan kesinti yaparak minumum seviyelerde veriyor.

Yetmemiş gibi birde 4 yıl içinde kart aidatlarını fahiş fiyatlarla almaya devam ediyor. Gerekli görüşmeleri yapmama rağmen sonuç alamıyorum. Hatta 2 yıl evvel bonus AMEX kartımı iptal ettirmeme rağmen birkaç ay evvel kapalı olan kartıma kart aidatı geldi. Aradım ve kapalı kartıma nasıl oluyor da aidat çıkarıyorsunuz dedim. 2-3 günlük uğraş sonunda iptal edildi. Tüketiciyi ne zannediyorlar. BDDK tüketiciyi neden mağdur etmelerine olanak sağlıyor?

Yasin 1.277 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi07 Ocak 2015

    Müşterimiz Sn. Yasin A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön