13 Şubat 2014

Garanti Bankası 2 Hesabımdan da Hesap İşletim Ücreti Tahsil Etmiş!

Garanti Bankası'ndan Bonus Platinium kart, 2 adet bireysel emeklilik, vadeli hesap, bir adet kiralık kasa ile kredi hesabı ve vadesiz 2 adet hesaba sahibim. Tüm ödemelerimi Garanti Bankası aracılığı ile internet üzerinden verdiğim talimatlar ile yapıyorum.

Yıl bitmeden müşteri temsilcisi ile yaptığım telefon görüşmesinde 2 adet vadesiz hesabımdan bir kesinti yapılıp yapılmayacağını sorduğumda cevabı 'hayır efendim bir kesinti olmayacak' demişti.
Ancak 2 hesabımdan da 58,00 TL ücret tahsil edilmiş durumda.

Bu nedenle bankadaki tüm hesaplarımı kapatacağım ve geri ödeme olmaz ise ilgili bankanın müşterisi olmaktan vazgeçeceğim. Umarım bu site yardımı ile banka bana geri dönüş sağlar.

Serhat 118 Okunma

Cevaplar

  • Serhat 16 Şubat 2014

    kesinlikle müşterisi ile ilgilenmeyen bir banka. tüm hesaplarımı kapatmayı düşünüyorum.

  • Serhat 13 Şubat 2014

    Banka en kısa süre kavramını alacak için kullanıyor olsa idi eminim şu ana kadar bir kaç sefer aranmıştım. Ancak söz konusu haksız kazançların iadesi olunca en kısa zaman eminim bir kaç hafta olacaktır düşüncesindeyim. Pazartesi günü hukuki işlemleri başlatmayı planlıyorum. Saygılar

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimiz Serhat Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön