27 Temmuz 2013

Garanti Bankası 2. Defa Kart Aidatı!

24 Nisan ( http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1760901/garanti-bankasi-faiz-komisyon-adi-altinda-alinan-hesa/bf3e4 ) ayında olduğu gibi yine şikayetim var . Hemen ilgilenilip dönüş yapılmıştı ve geri ödeme yapılmıştı. Dün hesabıma ufak bir miktar para yattı hemen yine para çekilmiş.

Ben hesabımda paramı rahat tutamadıktan sonra , haksız yere bu parayı aldığınız sürece kullanmak istemiyorum. Sizin bu haksız aldığınız ücret yüzünden vadesiz TL hesabımın ve Genç Bonus Kredi kartımın iptalini istiyorum. Kimseye sizleri tavsiye etmiyorum.

Fatih 239 Okunma

Cevaplar

  • Fatih31 Temmuz 2013

    Geri ödeme yapıyorsunuz iyi güzelde hesapta para olduğundan gece yeniden çekiyorsunuz. Bu aidatın tamamen iptali istiyorum. Hesabımda param olduğunda hemen gece çekilmesin. Hesabımda param dursun. Dün bilerek 5 lira para bıraktım ama gece yine çekilmiş ücret. Sıkıldım artık bu durumdan. Hesap işletim ücretinin tamamen bir daha alınmayacak şekilde İPTALİNİ İSTİYORUM !

  • Garanti Bankası Temsilcisi28 Temmuz 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön