20 Mart 2013

Garanti Bankası 2 Aylık Karta Yıllık Üyelik Bedeli!

3 ay önce Kredi Kartı Pazarlamacıları vasıtasıyla işyerimize kadar gelip ricada bulunup verdiğiniz karta daha yılı bile dolmadan yansıtmış olduğunuz üyelik bedeli için sizi tebrik ediyorum. Bu sizin bankanızdaki üçüncü kartım. Biri Shop& Miles kart. Buna yazdığınız ücrete itiraz dahi etmiyorum.

Bir diğeri Bonus Premium kart ve bu kartlar varken ben sizden üçüncü kartı da aldım ve siz sıkılmadan buna üyelik bedelini hemen yansıttınız. Müşteri hizmetlerini de arayınca 20 TL. den başlayarak 30 ve 40 TL. ye kadar bonus verelim hitaplarıyla muhatap oluyorsunuz.Ben üyelik bedelinin iptalini istiyorum.

Yavuz 61 Okunma

Cevaplar

  • Yavuz 20 Mart 2013

    Garanti Bankası kendince mantıklı açıklama olduğunu düşündüğü hazır bir metni yollamış. Ben iki kartımı (Bonus Premium ve Trabzonspor TS Platinium) kapatmak için talimat verdim. Şimdi beni aramalarını bekliyorum. Söyleceyeceğim birkaç çift sözüm daha var. Sırf bu üyelik aidatına sebep bugün hergün yenilenmesini istediğim Euroka Sigorta ferdi kaza sigortasınında iptalini gerçekleştirdim. Bir banka nasıl olurda yıllardır müşterisi olduğu, bir kez bile takibi olmamış, ödemelerini tamamen düzgün yapmış bir müşterisini bu kadar kolay kaybeder anlamıyorum. Birde bana yazdıkları açıklamada maliyetlerin bir kısmını bu ücretlerden karşıladıklarını yazmışlar. Allahtan korkun be. Sadece kredi ve kredi kartı faizleriyle elde edilen gelirle tüm çalışanların giderleri karşılanıyor. Ayıptır ayıp.

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön