Garanti Bankası 2 Aydır Kartımı Teslim Edemedi.

Mehmet Güney T. |

2 ay kadar önce Garanti Bankası İstiklal Caddesinde bankamatik kartım şifremi "İlk" girişimde doğru şifre girmeme rağmen alıkondu. Bankamatik bir banka şubesine ait olmadığı için alamadım. Gece geç saat olduğu ve İstiklal'e uzak bir yerde çalıştığım için yeni kart talebinde bulundum. Bir ay önce nerede kaldı? Bu kart diye aradığımda kuryede olduğunu söylediler.

Birincisi bir kartı bir ayda mı basıyorsunuz? İkincisi hadi onu geçtim 1 aydır bu nasıl kurye? Siz insanları saf mı zannediyorsunuz? Verdiğiniz hizmetler içler acısı. Hele ki o hangi saçma sesli çağrı merkezinin tam bir fiyasko. 2 aydır maaş paramı başka bankaya havale yapıp kullanmak zorunda kalıyorum, o havale ücretlerini de geri istiyorum.

Etiketler :

ATM Kart Yutma Banka Kartı Teslim Çağrı Merkezi Sorun Çözme Havale- Eft

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Güney T.
  09 Temmuz
  15:09

  bu sorunu yaşayan çok arkadaşım var, kesinlikle bu bankayı bir daha tercih etmem. umarım batarlar.

 • 10 Haziran
  12:29

  Müşterimiz Mehmet Güney T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş