28 Mart 2015

Garanti Bankası 2 Aydır Gönderilmeyen Kredi Kartı Ekstresi.

Ocak 2015'e kadar kredi kartı ekstreleri her ay düzenli olarak, tanımlı olan e-mail adresime gelirken Şubat ve Mart 2015 ekstreleri gelmemiştir!
Haklı Müşteri Hattı'na durumu ilettiğimde ise sorunu çözeceklerine veya ilgilenmeleri gerekirken sinek avladıkları için olsa gerek çözüm üretmemişler ve kendilerinden kaynaklanan sıkıntıyı gidermemişlerdir!

Garanti Bankası nasıl böyle bir vurdumduymazlık örneği sergiler anlamıyorum açıkçası!

Ekrem 174 Okunma

Cevaplar

  • Ekrem02 Nisan 2015

    Sağ olsunlar 3 gün sonra geri dönüş yapma nezaketinde? Bulundular! Dün derste olduğum için sonra arayın dedim! Bir daha ne arandık ne sorulduk! Mantaliteleri böyle işte! Kısacası Türkiye'de müşteri memnuniyetini gerçekten Beko, LG gibi firmalar iyi yapıyor! Umarım diğer firmalar da örnek alırlar onları!

  • Garanti Bankası Temsilcisi30 Mart 2015

    Müşterimiz Sn. Ekrem Ü. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön