27 Temmuz 2015

Garanti Bankası 142 TL Yıllık Üyelik Aidatı.

Mayıs veya Haziran ayında bankadan 20.000 TL üzeri meblağ çektiğim tarihte şube gişedeki arkadaşın kart satış ricasına, "aylık/yıllık üyelik kesilecek mi?" diye özellikle sormama rağmen "yıllık üyelik ücreti maaş müşterisi olduğunuz için yoktur" demesine güvenerek kart talebimi arkadaşa yaptım. Lakin 24/07/2015 tarihinde kesilen ekstremde 142 TL yıllık üyelik ücreti kesilmiştir. Bankada çalışan arkadaşın yaptığı yanlış yönlendirme sebebi ile alınan/alınacak olan bu haksız bedelin iptalini talep etmekteyim.

Serhat 39 Okunma

Cevaplar

  • Serhat 19 Ocak 2016

    Sorunla ilgili herhangi bir çözüm maalesef bulunamadı, firma 42 TL'yi iade ederek, 100 TL'si sözleşme dahilinde diye iade etmemiştir.

  • Serhat 02 Ağustos 2015

    Konuyla ilgili tarafıma halen bir geri dönüş yapılmadığı gibi her gün sosyal medya üzerinden hizmet veren @garantiyesor hesabına sorduğumda da "incelemelerimiz devam etmektedir" şeklinde oyalama mesajları ile cevap verilmektedir. Soruna halen cevap bulunamamıştır.

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn. Serhat T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön