Garanti Bankası 142 TL Yıllık Üyelik Aidatı.

Serhat T. |

Mayıs veya Haziran ayında bankadan 20.000 TL üzeri meblağ çektiğim tarihte şube gişedeki arkadaşın kart satış ricasına, "aylık/yıllık üyelik kesilecek mi?" diye özellikle sormama rağmen "yıllık üyelik ücreti maaş müşterisi olduğunuz için yoktur" demesine güvenerek kart talebimi arkadaşa yaptım. Lakin 24/07/2015 tarihinde kesilen ekstremde 142 TL yıllık üyelik ücreti kesilmiştir. Bankada çalışan arkadaşın yaptığı yanlış yönlendirme sebebi ile alınan/alınacak olan bu haksız bedelin iptalini talep etmekteyim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serhat T.
  19 Ocak
  17:40

  Sorunla ilgili herhangi bir çözüm maalesef bulunamadı, firma 42 TL'yi iade ederek, 100 TL'si sözleşme dahilinde diye iade etmemiştir.

 • Serhat T.
  02 Ağustos
  17:23

  Konuyla ilgili tarafıma halen bir geri dönüş yapılmadığı gibi her gün sosyal medya üzerinden hizmet veren @garantiyesor hesabına sorduğumda da "incelemelerimiz devam etmektedir" şeklinde oyalama mesajları ile cevap verilmektedir.

  Soruna halen cevap bulunamamıştır.

 • 27 Temmuz
  12:06

  Müşterimiz Sn. Serhat T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş