04 Şubat 2014

Garanti Bankası 130 TL Ve 70 TL Olmak Üzere 200 TL Kart Aidatı Kesti!

Maaş bankam olan Garanti Bankası kredi kartı aidatı alınmayacağını söylediği için Miles & Smiles kartını 1 ay önce aldım, şimdi hesabıma baktığımda 130 tl bir kartıma 70 tl diğer kartıma toplam 200 tl kart aidatı kestiğini gördüm!

Telefon ile aradığımda banka politikaları gereği parayı iade edemeyeceklerini söylediler! Borcunu ödeyip 2049259 müşteri no'su olan kartlarımı iptal ettirdim yıllık ücretin 1 ayını kesip gerisini iade etmelerini istedim yapamayacaklarını söylediler. Böyle saygısızlık görmedim, resmen yanıltılıp mağdur edildim! Paranın onlara hayır getirmemesini dilerim!

İlhami 64 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimiz İlhami S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön