Garanti Bankası 130 TL Kredi Kartı Aidatı Yansıttı!

Abdullah A. |

İki ay kadar önce Garanti Bankası arayarak Miles kart göndermek istediklerini belirttiler. Ben de söz konusu kartın aidatı olup olmadığı sorunca "ilk yıl için yok, daha sonraki dönemlerde müşteri memnuniyetini esas alıyoruz" dediler. Bunun üzerine kartı göndermelerini kabul ettim. Ancak 2. ay tarafıma 130 TL'lik kart kart ücreti yansıttılar.

Durumu müşteri hizmetleri ile görüşüp maaş müşterisi olduğumu, ücretin iadesini aksi takdirde kartı kapatmak istediğimi beyan ettim. Bana 3500 mil tanımlaması yapacaklarını ücret iadesinin de şube tarafından yapılabileceği belirtilmesine rağmen iade yapılmadı. Özet olarak söz konusu ücretin iadesini ya da kartımın iptalini rica ederim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdullah A.
  21 Mart
  11:37

  Garanti Müşteri hizmetleri çözüm değil çözümsüzlük merkezi. Onlarla vakit kaybetmeyin. Sürekli oyalıyorlar. Direk Müşteri hakem heyeti ile çözün derim ben.

 • Abdullah A.
  18 Mart
  21:14

  Yaklaşık 2 hafta geçti. Garanti Bankasından ne arayan var ne soran!!!

 • Abdullah A.
  14 Mart
  09:13

  14 mart olmasına karşın halen bir cevap alamadım.

 • 07 Mart
  15:40

  Müşterimiz Abdullah A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş