03 Şubat 2014

Garanti Bankası 120 TL Hesap İşletim Ücreti Kesti!

Yıllardır müşterisi olduğum, ve eski personeli olduğum garanti bankası senelik 120 TL gibi fahiş bir hesap işletim ücreti alıyor. Kredi kartlarına yansıtılan ücretleri biliyoruz. Bir de başımıza bu çıktı. 444 0 333 Müşteri hizmetlerini aradığımda iptal ya da iade olmuyor dediler.

Müşterisine göre kimisinden hiç almadıklarını da biliyoruz. Bu banka ülkenin en büyük sistemli bankası. Her yerden ücret keserek neyi amaçlıyorlar anlamıyorum. Zaten milyonlarca kişide kartlarınız var. 120 TL nedir? 5 yıldır Bonus Card kullanıyorum. Aldığım Bonusları toplasanız 120 TL etmez. Ne verdin de ne alıyorsun?

Şikayetimi Tüketici Mahkemesi İl Hakem Heyetine de taşıyorum.

Bekir 87 Okunma

Cevaplar

  • Bekir 16 Ağustos 2014

    Hep aynı cümle. Buradan duyuruyorum. Kimse benimle iletişime geçmedi. Buradan sanki müşteriyle ilgilenmiş numarası yapmayın.

  • Bekir 05 Şubat 2014

    Bu mu yani? İnsanlarla eğleniyor musunuz siz ne yapıyorsunuz? İptal ya da iade yapılamıyor diye mail atıyorlar. Bunun adını da 'Müşteriyle iletişime geçmek' koymuşlar.

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Bekir G.tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön