08 Ekim 2015

Garanti Bankası 11 Yıllık Tüm Kesintilerin İadesi Talebi!

Bankanızın 9005*** no'lu müşterisiyim. 4031 ile biten milles smiles kartımdan 142 TL kart aidatı ve 76013 le biten american express kartımdan 23 TL kredi kartı aidatı kesilmiş olup bu ücretlerin iadesini iade edilmediği takdirde geçmişe dönük hesap işlem ücreti, kredi ve kredi kartı tüm kesintileri hesaplattırıp hepsini ilçe kaymakamlığına ve olmazsa sonra tüketici mahkemesine kadar gideceğimi bilgilerinize arz ederim.

Fatih 62 Okunma

Cevaplar

  • Fatih 13 Ekim 2015

    Banka beni aradı iadesini yapmadı çalıştığım bankalar arasında bu ücrette ısrar eden bir tek Garanti Bankası daha öncelerden iptal etmeye niyetlendiğimde üstüne bonus vererek iptalimi durdular ama bu sefer yol verdiler çünkü kozlar onların elinde daha önce verdiklerinide alacak elbet kozlar benim elime geçecek zamanı geldiğinde yavaş yavaş işlemlerimi azaltarak taşınacağım. 142+23 160 TL kredi kartı aidatımı olur. Ayrıca bu ücreti sadece nasıl alacağımıda bildiğimi bilmenizi isterim. hem de 11yılda alamadıklarımda dahil ve kredi çekerken kesilen ücrette dahil 1000 TL'nin üzerinde para yapar ben son 4 senedir zar zorda olsa bonus olarak da olsa aldığım için sesimi çıkarmadım bu zamana kadar.

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn. Fatih S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön