Garanti Bankası %10 Bonusu Aylardır Kullanamıyorum!

Yılmaz Y. |

Haziran 2013 tarihinde Hepsiburada.com'dan %10 bonus kazandım. 15 temmuz sonrası bonus Hepsiburada.com sayfasında eklendiği gözüküyor lakin alışveriş yaparken banka bir türlü onay vermiyor. Bankayı aradığımda sorunun Hepsiburada.com'dan kaynaklandığını söylüyor. Hepsiburada.com'u aradığımda ise sorunun Garanti Bankasından kaynaklandığını söylüyorlar.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yılmaz Y.
  06 Ocak
  21:47

  bonus puanlarım 01.01.2014 itibariyle silindi .hepsiburda.com konuyla ilgili olarak

  Sayın Yılmaz Y,
  Puan Kampanyası, Banka kampanyası olmasından dolayı Aktif etme veya iptal etme yetkisi bankaya aittir. Bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Hepsiburada.com Ekibi

 • 23 Aralık
  11:17

  Müşterimiz Sn. Yılmaz Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.

  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş