29 Ocak 2014

Garanti Bankası 1 Yıllık Sigorta Poliçesine Habersiz Kesinti Yapmış!

15 gün oldu posla ilgili problemimiz çözülmediği gibi, geri dönüşte yapılmadı! Bunun yanında sadece 1 yıl için yapılan sigorta poliçesi süresi dolduğu halde devam ettirilmiş, ilgili birimi aradığımda iptal işleminin yapıldığını, 5 aylık çekilen paranında hesabıma yatırılacağı söylenmişti yatmadı!

Tekrar aradığımda iptal olduğu ama 5 aylık ücretin geri ödenmeyeceği söylendi. Meğer poliçe süresi dolunca SMS atılmış ben iptal yazmadım diye devam ettirilmiş, poliçe birimi ise şubeden onay verilmiş devamına diyor!

Garanti Bankası yetkilileri poliçenin SMS'e onay yanıtı alınmadan sözleşme yeniletemez, fazladan alınan 5 aylık ödemenin hesabıma en kısa zamanda iade edilmesini bekliyorum.

Kubilay 52 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimiz Kubilay O. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön