26 Ekim 2015

Garanti Bankası 1 Ay Bile Olmadı 1 Yıllık Bedel Kesildi!

Kısa bir süre içinde Garanti Bonus kartını kullanmaya karar verdim. 15 gün olmadı dahi kullanalı kredi kartını. Yıllık kullanım ücreti kesilmiş. 75 TL. Amacınız nedir? Kullanmakla hata mı yaptım? Ben 1 yıl kullanmayacağım belki neden yıllık kullanım ücreti yansıtıyorsunuz? İadesini rica ediyorum. Acil olarak kullanmadığım aylar için niçin bedel yansıtıyorsunuz. Sonra arayıp niçin kartımızı kullanmıyorsunuz diyorsunuz. Cevabı açık ve net değil mi?

Beytullah 133 Okunma

Cevaplar

  • Beytullah 26 Ekim 2015

    Bana verilen bilgiden sonra bilgilerimiz güncellendi şu tarihten sonra vs. Gibi kelime oyunları yapıldı. Yardımcı olunmadı. Müşteri memnuniyetinden uzak bir iletişim sağladık. Kartı iptal ettirdiğim takdirde kartın iadesini sağlacaklarını ilettiler. Bir müşteri temsilcisinin söylediğini diğeri inkar ediyor, bilgi güncellendi diyorlar. Yardımcı olamayacaksanız niçin tarafımı arıyorsunuz.!

  • Garanti Bankası Temsilcisi26 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn. Beytullah K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön