26 Ekim 2016

Garajyeri.com Kiracıların Haklarını Korumuyor.

1 günlük kiraladığım aracı bakımsız ve bu yüzden aracın tekeri, aracı aldığım gece patladı. Bütün gece tekeri değiştirmekle uğraştım. Aracı teslim ederken aracın sahibine de tekerin patladığını söyledim. Gerekirse tamir masrafını öderim dedim. Ama araç sahibi tekeri yaptırmak yerine tekerin yenisini almak istedi ve bunu bana mal etmeye çalıştı. İtiraz etmeme rağmen 2. el çıkma bir teker alarak 25 TL'lik masrafı 61 TL olarak hesabımdan çektiler. Garajyeri hiçbir şekilde kiracıların haklarını korumuyor. Ayrıca bir önceki araç kiralamamda araç sahibi buluşmaya geç geldiği için 15 dakika için benden ekstra 35 TL çekim yapıldı. Bu ücretlerin iadesini almadığım sürece şikayetlerime devam edeceğim.

Alper 7.326 Okunma

Cevaplar

  • Alper 27 Ekim 2016

    Ben hiç bir şekilde 30 TL'nin üzerinde cikicak masraflar için mutabik olmadim bunu da size ilettim. 30 TL'lik masrafi neden 61 TL olarak kabul ederek sizinle mutabik olayim ki! Bunu kabul etmiyorum. ayrıca araç benim yuzumden geç verilmedi araç sahibi 15 dk geç geldiği için geç teslim edildi. Bunu da size ilettim. Bunlarin hiç biri tatmin edici acilamalar değildir. Ucretler iadesini talep ediyorum.

  • Garajyeri.com Temsilcisi27 Ekim 2016

    Alper Bey Merhaba, Öncelikle aktardığınız şikayetle ilgili üzgün olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Kiralama sürecinde patlayan lastik tarafınızdan stepne ile değiştirilmiştir. Patlak lastiğin tamir edilmesinden ziyade, çıkma lastik ile değiştirilmesi, Garajyeri anlaşmalı servisleri ve araç sahibinden alınan fiyatlarla size aktarılmış ve 60 TL'lik bir çıkma lastik takılması hususunda sizlerle mutabakat sağlamıştık. Bu tutar da 250 TL'lik provizyon ücretinizden tahsil edilmiştir. Diğer kiralamanızda aracın geç teslimi nedeniyle 25 TL, HGS geçiş ücretleri için 8 TL yani toplam 33 TL ve hizmet bedeli provizyon ücretinizden tahsil edilmiştir. Saygılarımızla; Garajyeri Ekibi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön