16 Ağustos 2016

Gamifive Servis Ücreti Diye Paramı Aldı!

Tarafımın izni ve bilgisi olmadan Gamifive adlı firma 15.06.2016, 15.07.2016, 15.08.2016 tarihlerindeki Türk Telekom hattımın faturasına ''Servis Ücreti'' adı altında ücret yansıtmıştır. Türk Telekom'a tarafımın izni ve bilgisi olmadan böyle bir işlem yapıldığını belirttiğimde firmayla iletişim kurduklarını ve firmanın kendilerine iade yapamayacaklarını söylediğini iletti. Ücretim iade edilmediği takdirde önce tüketici mahkemesine, daha sonra Türk Telekom'un da ortak olduğu bu işlem ilgili olarak hem Gamifive, hem de Türk Telekom firmalarıyla ilgili olarak savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. Sosyal medyada da gereken tepkinin oluşmasını sağlayacağımdan hiç şüpheniz olmasın.

Ömer 319 Okunma

Cevaplar

  • Ömer23 Ağustos 2016

    Pelin adlı kişi ücretin ödeneceğini söyleyip, benden IBAN numarası istemesine rağmen herhangi bir işlem yapmadı. Mail ve telefon kayıtlarında mevcuttur. Yarından itibaren önce Tüketici Mahkemesi, daha sonra ise savcılığa dolandırıcılıkla ilgili suç duyurusunda bulunacağım. Hem Türk Telekom hem de, Gamifive firmaları hakkında.

  • Gamifive Temsilcisi16 Ağustos 2016

    Sayın Yetkili, 6206677 no lu şikayetle ilgili gerekli incelemeler yapılarak detaylı bilgiler oluşturulmuştur. Kullanıcımızın sitenize iletmiş olduğu şikayetine ilişkin, gerekli tüm bilgilerin kendisine verilmesi için kullanıcımız aranmıştır. Kullanıcıya gerekli bilgiler iletilmiş olup müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Müşterimizin Buongiorno’ya göstermiş olduğu ilgiden dolayı tekrar teşekkür eder, her türlü görüş ve önerilerini bizimle paylaşmasını dileriz. Saygılarımızla. Buongiorno Müşteri Hizmetleri [email protected] 08503333699

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön