01 Haziran 2016

Gamifive Onayım Dışında Yapılan Abonelik Ve Ücretlendirme!

Herhangi bir başvurum olmadan telefonuma gelen mesajla beni bilmediğim bir oyun servisine üye yaptıklarını fark ettim. Mesaj gelir gelmez mesajdaki iptal yaz şeklinde durumu yazarak iptalini talep ettim ancak o mesajda bile düzgün bir bilgi yok ve tekrar yazana göre iptalini istedim. Sanırım iptal oldu ve olmadıysa da iptalini ilgili firma yapsın.


Ayrıca haksız yere faturama ücret yansıdığı görülüyor. Tutarın acilen iadesini talep ediyorum. BİMER, BTK ve tüketici hakem heyetine başvurusunu yapacağım. Ayrıca bu şekilde hiçbir onay almadan üyelik yapılmasının haksız kazanç sağlanması olduğunu düşünüyorum. Başkalarının da mağdur edilmemesi için gerekli resmi kurumlara başvuruları yapacağımı bildiririm.

Gökhan 1.367 Okunma

Cevaplar

 • Gamifive Temsilcisi12 Temmuz 2016

  Sayin Yetkili, 5622955 no lu şikayetle ilgili gerekli incelemeler yapılarak detaylı bilgiler oluşturulmuştur. Kullanıcımızın sitenize iletmiş olduğu şikayetine ilişkin, gerekli tüm bilgilerin kendisine verilmesi için kullanıcımız aranmış, ancak ulaşılamamıştır. Şikayet sahibinin platformunuz üzerinden veya aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçmesi rica olunur. Saygılarımızla. Buongiorno Müşteri Hizmetleri [email protected] 08503333699

 • Gökhan07 Haziran 2016

  Savcılıktan yazı gelince iletişime geçmeyi siz yaparsınız artık.

 • Gamifive Temsilcisi03 Haziran 2016

  Sayin Yetkili, 5622955no lu şikayetle ilgili gerekli incelemeler yapılarak detaylı bilgiler oluşturulmuştur. Kullanıcımızın sitenize iletmiş olduğu şikayetine ilişkin, gerekli tüm bilgilerin kendisine verilmesi için kullanıcımız aranmış, ancak ulaşılamamıştır. Şikayet sahibinin platformunuz üzerinden veya aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçmesi rica olunur. Saygılarımızla. Buongiorno Müşteri Hizmetleri [email protected] 08503333699

 • Gökhan01 Haziran 2016

  BTK başvurusunu yaptım ayrıca BİMER ve Tüketici Hakem Heyeti başvuruları ve zaman bulduğumda savcılık üzerinden başvurularımı ileteceğim. Haksız kazanç yapılmasına izin verilmemeli.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön