22 Ağustos 2016

Gamifive İstediğim Dışında Abonelik!

Vodafone kullanıcısıyım. Bu ay faturam olması gerekenden daha fazla geldi. Müşteri temsilcisiyle yaptığım görüşme sonucunda Gamifive diye bir oyun sitesine üye olduğum bildirildi. Başta ücretsiz olduğu, onay verirseniz abone yapıldığı, yanlışlıkla eliniz değmiştir ya da çocuk eline geçerek abone olunmuştur diyerek daha sonra ücretli olduğu söylendi. Benim isteğim dışında mesaj gönderildiği ve abone yapıldığı için Vodafone ve Gamifive'den şikayetçiyim.

Serkan 492 Okunma

Cevaplar

  • Serkan'ın Teşekkür Mesajı22 Ağustos 2016

    Sorunumun çözümünde yardımcı olan Şikayetvar sitesine teşekkür ederim. Gamafive yetkilileri arayarak ücretin iade edileceğini belirterek hesap numarası aldılar gösterdikleri ilgiden dolayı buongiorno yetkililerine teşekkür ederim.

  • Gamifive Temsilcisi22 Ağustos 2016

    Sayın Yetkili, 6255268 no lu şikayetle ilgili gerekli incelemeler yapılarak detaylı bilgiler oluşturulmuştur. Kullanıcımızın sitenize iletmiş olduğu şikayetine ilişkin, gerekli tüm bilgilerin kendisine verilmesi için kullanıcımız aranmıştır. Kullanıcıya gerekli bilgiler iletilmiş olup müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Müşterimizin Buongiorno’ya göstermiş olduğu ilgiden dolayı tekrar teşekkür eder, her türlü görüş ve önerilerini bizimle paylaşmasını dileriz. Saygılarımızla. Buongiorno Müşteri Hizmetleri [email protected] 08503333699

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön