Gamifive Haksız Yere Abonelik ve Faturalandırma!

Ramazan K. |

Geçen ay Gamifive adlı siteden bir mesaj aldım. Gamifive üyeliğiniz haftalık 5 TL aylık 56 TL'ye yenilenecektir yazıyordu. Ben böyle bir abonelik yapmadım. İptal için yönlendirilen SMS numarasına SMS attım kabul olmadı. Müşteri hizmetlerinde de otomatik yanıtlama olduğu için çözüm olmadı.

Faturama ekstra dan 56 TL'lik tutar yansıdı. Bu tutar tarafımın rızası olmadan alınmıştır. Nasıl geri alınır bilmiyorum ama biliyorum ki benim gibi çok mağdur vardır. Ben bu durumu mahkemeye taşıyacağım. Operatörüme de bir ton küfür ettim. İptalini yaptılar ve bir daha olmaması için kilit koydurdum böyle mağduriyeti olanlar çözümü varsa paylaşırlarsa sevinirim.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ramazan K.
  03 Kasım
  15:08

  Yahu sayın yetkili beyler,

  benim telefonumu güney afrikaya kayıtlı telefondan arıyorsunuz sonrada ulaşamadık diyorsunuz. Ben niye açayım bu telefonu. Ortalık zaten sahtekar kaynıyor. Türkiyedeki müşteri hizmetlerinden arayın görüşelim.

 • 03 Kasım
  14:53

  Sayin Yetkili,

  3998982 no lu şikayetle ilgili gerekli incelemeler yapılarak detaylı bilgiler oluşturulmuştur.

  Kullanıcımızın sitenize iletmiş olduğu şikayetine ilişkin, gerekli tüm bilgilerin kendisine verilmesi için kullanıcımız aranmış, ancak ulaşılamamıştır.

  Şikayet sahibinin platformunuz üzerinden veya aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçmesi rica olunur.

  Saygılarımızla.

  Buongiorno Müşteri Hizmetleri
  support.tr@buongiorno.com
  08503333699