23 Şubat 2016

Gamifive Haksız Kazanç, Habersiz Üyelik..

10. Aydan itibaren nasıl olduğunu anlamadan bu siteye üye olmuşum 5 aydır faturama ücret yansıtılmış ve ben konuşma süremi aştığımı düşünerek başta durumu fark etmedim. Bu ay özellikle dikkat ettim ve kullanmış olduğum operatörün faturası yine fazla geldiği için müşteri hizmetlerini aradım ve müşteri hizmetlerinden bu oyun sitesine üye olduğumu öğrendim.

Hayatımda böyle bir saçmalık görmedim, haksız yere benden alınan 98 TL 'nin (aylık 19,60 TL * 5) iade edilmesini rica ediyorum. Üstelik şikayetimi bu firmaya sözlü olarak bildirmek için bir muhatap bulamadım telesekreter bağlanıyor direk iptal işlemini gerçekleştiriyor. Gereğinin yapılmasını rica ederim.

Esra 627 Okunma

Cevaplar

  • Esra01 Mart 2016

    Ben bu firma tarafından aranmadım. bir de bu numarayı arayarak telefon faturası ödemek istemiyorum.

  • Gamifive Temsilcisi28 Şubat 2016

    Sayin Yetkili, 4956561 no lu şikayetle ilgili gerekli incelemeler yapılarak detaylı bilgiler oluşturulmuştur. Kullanıcımızın sitenize iletmiş olduğu şikayetine ilişkin, gerekli tüm bilgilerin kendisine verilmesi için kullanıcımız aranmış, ancak ulasilamamistir. Şikayet sahibinin platformunuz üzerinden veya aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçmesi rica olunur. Saygılarımızla. Buongiorno Müşteri Hizmetleri [email protected] 08503333699

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön