16 Şubat 2013

Gamesilk.com Her Ödemede Sorun Yaşıyorum!

Yakın zaman içersinde Legend Online denilen bir online oyun sistemine dahil oldum ve her oyunda olduğu gibi TL bazında ödemeler yaptım. Facebook tabanlı oyun olduğu için ve Facebook sahibi olmadığım için gamesilk.com sitesinden ödemelerimi sürdürüyordum ve ne yazık ki her ödemede sorun yaşadım.


7/24 servisin açık olduğunu söylüyorlar fakat ödemeyi alan ve sorunlarla ilgilenen kişi sadece akşam saatlerinde geliyor ve saatlerce onu beklemek durumuna düşüyorum. Ayrıca gereken sorulara gereken şekilde cevap verilmiyor ve lakayt şekilde davranılıyor bir an önce bir çözüm getirilmesi iyi olacaktır.

Mert 142 Okunma

Cevaplar

  • Gamesilk.com Temsilcisi18 Şubat 2013

    Kullanıcının muhatapı şikayetvar değil, canlı destek hattımızdan ya da [email protected] dan irtibata geçip her türlü görüş ve düşüncelerini iletebilirler. Canlı destek hattımız 7/24 değil sabah 8 gece 12 arasıdır. Mobil ödeme de sistem 7/24 işler. Bakiyesinde parası varsa 7/24 ürün alabilir. Ödeme yaptığı zaman ödemesinin yoğunluğa bağlı olarak 30 dk içinde eklenmediği durumda doğrudan [email protected] a email atıp yöneticilere bilgi verebilirler. Kullanıcımızın önerileri incelenmiş ve sadece 1 defa teknik bir problemden dolayı 30 dk dan fazla beklemiştir. Kendisine ise dilerse parasını iade edebileceğimiz söylendiği halde iadeyi kabul etmemiş ve beklemiştir. Yine de görüş ve önerileri için kendisine teşekkür ederiz. Saygılar, Gamesilk Güvenlik Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön