18 Nisan 2014

Gamesilk.com Silkroad Silk Epin Gelmedi

3 gün önce silkroad silk için epin almak istedim fakat mobil ödemeyle aldım. Bana gelen mesajda epinniz en kısa sürede gönderilecektir dedi fakat hala epinim gelmedi. Müşteri hizmetlerine giriyorum cvp vermiyorlar. Verseler dahi tersleyip suratıma kapatıyorlar. Epinin ellerinde olmadığını söylüyorlar olmayan bir şeyi nasıl satışa koyuyorlar şaşırıyorum.

Şunu söylemek gerekirse; bunların her attığı gün benim lehime kullanılacak. Tüketici mahkemesine başvurdum. Buradan özellikle S** K** beyefendiye sesleniyorum. Şirketin başında durmak yetmiyor. Biraz da sitenle ilgilen.

Ramazan 985 Okunma

Cevaplar

  • Gamesilk.com Temsilcisi19 Nisan 2014

    Bildiğiniz gibi bu kodlar yurtdışından gelmektedir. Kullanıcı işlemi gece geç vakitlerde yapmış ve anlık olarak stok kalmamıştır. Kore ile Türkiye arasında ise 6 saatlik saat farkı vardır. Ertesi gün sabah Kore ye para gönderildi ama hesaba geçmesi 2 ila 3 gün arası sürüyor. Kullanıcıya bu bilgi verildiği halde anlamak istememektedir. Burada yazı yazmak işleme çözüm getirmez. Tam tersine, burada haksız ve yersiz ve kötü niyetli olarak yazı yazanlara hiç bir sitemizde işlem izni verilmemekte ve hattı sitemizde yapacağı mobil ödemelere kapatılacak ve black list e alınacaktır. Lütfen size verilen bilgilere uygun hareket edin. Kodlar bugün gelmiş ve sms le gönderilmiştir. Saygılar,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön