18 Mart 2013

Gamesilk.com Paraya El Koydu ve Geri Vermiyor!

17 mart tarihinde müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede sitelerinde paypal ile ödeme yaptıklarını söylediler. Bende paypal ile bir sanal ürün siparişi verdim. Ancak sonradan ürünü göndermediler. Tekrar müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiğimde sadece söyledikleri şey paypal kabul etmiyoruz iyi günler cümlesi oldu ve online destek hizmetini kapattılar.

Şimdi nasıl bir firmaki ilk görüşmede paypal ödemesi kabul ediyoruz diyor sitesine de her yerinde paypal ile ödeme kabul edilir yazıyor ama ödeme yapıldıktan sonra da paypal kabul etmiyoruz deyip işin içinden çıkıyor. Gördüğüm kadar ile yüzlerce kişi bu şekilde parası alınıp mağdur edilmiş. Sakarya Cumhuriyet Savcılığına 'da bildirdim.

101 Okunma

Cevaplar

  • Gamesilk.com Temsilcisi21 Mart 2013

    Paypal ile yapılan işlemlerde kötü niyet oranı %100 e yakın olduğundan sadece en az 2 yıldır bizimle çalışan ve hiçbir sorunu olmayan kullanıcıların işlemi onaylanmaktadır. Bu kişi ise ilk defa işlem yaptığı halde paypal i tercih etmiştir. Bu yüzden işlemi onaylanmamış ve iade edilmiştir. Şahsın belirttiği gibi iade etmeme söz konusu olamaz. Paypal hesabını kontrol ederse zamanında iade edildiğini de görür. Hesaplarını kontrol etmeden bu şekilde yapılan şikayetler kötü niyetli yaklaşımlardır. Çünkü, kullanıcı bizimle irtibata geçmek yerine hiç birilgisi olamayan bir firma ile irtibata geçmektedir. Zannetmektedir ki burda yayınlanınca işlemi onaylanacak diye. Böyle bir şey söz konusu bile olamaz. Bu tür kötü niyetli işlemler ayrıca emniyet ve savcılığa da bildirilmektedir. Saygılar, Gamesilk Güvenlik Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön