06 Nisan 2013

Gamesilk.com Altın Alamıyorum Boşuna SMS Ücreti Alıyor!

3-4 kere denedim kodu yazıp Gstravian100 yazıp 7979 göndermeme rağmen şöyle bir mesaj alıyorum ''yeterli bakiyeniz olmadığı için Türkcell mobil ödeme işleminizi gerçekleştiremiyoruz. hattınıza tl yükledikten sonra tekrar deneyebilirsiniz'' halbuki hattımda 21 tl var ve ben 11,24 tl lık bir ürün alıyorum.

Melik 226 Okunma

Cevaplar

 • Gamesilk.com Temsilcisi07 Nisan 2013

  Öncelikle üslup, sizin üslubunuza göre verildi. Saygısız, edepsiz ve cahilce kullanılan üsluba karşılık anlayacağınız bir şekilde yazıldı. SMS ücretini operatör kesiyor, bizle ilgisi yok diyorum, ama siz kazıklamaya çalışıyorsunuz diyorsunuz. Bu ifadeyi kullanan , yazan birisine herhalde bu edepsizliğiniz için teşekkür edilecek değildi. Problem sizle alakalı. Tekrar yazıyorum. Mobil ödeme işlemlerinde, tüm operatörler sms ücreti alırlar. Aşağıdaki link den operatör ün kestiği bu ücreti görebilirsiniz. http://www.turkcell.com.tr/bireysel/servisler/sayfalar/turkcellmobilodeme.aspx Turkcell Mobil Ödeme için gönderilen kısa mesaj ücreti 50 kuruştur. Turkcell Mobil Ödeme işleminin sonucundan bağımsız olarak kısa mesaj ücretlendirmesi yapılır. Turkcell Mobil Ödeme ile tek işlem başına limit 50 TL'dir. Oyun ve arkadaşlık sitelerinde tek seferde 100 TL'ye kadar işlem yapılabilir. Ön ödemeli hatlar için aylık toplam işlem limiti 360 TL, faturalı hatlar için ise aylık 200 TL'dir. Bahis ödemelerini sadece ön ödemeli hatlar yapabilir ve aylık limit 100 TL'dir. Tek seferde işlem limiti 35 TL'dir. Fiziksel ürün alışverişlerinde tek seferde 50 TL'lik işlem yapılabilir ve aylık limit tüm hatlar için 50 TL'dir. Turkcell Mobil Ödeme alışverişi sırasında gönderilen onay SMS ücreti tüm vergiler dahil 50 Kuruştur. İşlemin sonucundan bağımsız olarak ücretlendirilir.

 • Melik07 Nisan 2013

  Öncelikle üslubunuzdan belli zaten nasıl bir firma olduğunuz müşteriye hakaret. Hattımda ücret yokken ben neden almaya çalışıyım alamayıncada gelip burda neden şikayet açıyım siz sorunları böyle millete hakaret ederek çözüyorsunuz gerçi anladım ben... yalancılığımızmı kalmadı onursuzluğumuzmu kalmadı cahillikmi... herşey ortada zaten diyecek bir şey yok tamamen kanıtladınız nasıl bir firma olduğunuzu.

 • Gamesilk.com Temsilcisi07 Nisan 2013

  SMS ücretini alan operatör. Parayı alan operatör. Biz nasıl kazıklıyoruz anlamadım. Cevapdan da anlayacağın üzere, bakiyen yeterli değil. Bu şekilde uyarı veriyorsa bakiyen yok demektir. Bize dürüst ve onur sahibi müşteri gerekir. Cahil, ve cehaleti sebebiyle anlama kıtlığı çeken kişi gerekmiyor. Yeterli bakiyen olmadığı halde işlem yapmaya çalışma, anladığım kadarıyla kazıklayabileceğini düşünmendir. Onur ve şeref sahibi insanlar, cehaletleri sebebiyle başkalarına iftira atmazlar. Ne yazık ki siz de o yok. Saygılar,

 • Melik07 Nisan 2013

  Sizle hiç bir ilgisi yok mu bırak milleti kazıklamaya utanmıyomusunuz bütün hatlardan denedim 50krş sms ücreti gidiyor,para olmasına rağmen bakiye yetersiz diyor.

 • Gamesilk.com Temsilcisi07 Nisan 2013

  Sorunun bizle hiçbir ilgisi yoktur. Operatörle ilgi sorunlar için operatör’e başvurmanız gerekir. Saygılar, Gamesilk Güvenlik Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön