14 Şubat 2013

Gamesilk.com 6 Gündür Online Ödemem Kontrol Ediliyor!

Gamesilk. com'dan Travian oyun için kupon kodu aldım ve online olarak kredi kartından ödememi o an yaptım aradan bir gün geçti ve bana kontrol ediliyor ödemeniz peki dedim 2 gün böyle 3 böyle 4 gün böyle 5 gün artık sıkıldım ve yapılan ödemenin geri iadesini istedim ve bana denilen cevaba bakın efendim neymiş vermiş olduğunuz bilgilerle ödeme yaptığınız kredi kartı bilgileri uyuşmuyor o yüzden halen ödemeniz kontrol ediliyor.

Bende peki iade edin yapılan karta ama yok kartı + bankayı da genel kontrolden geçirmeden olmaz. online olarak yapılan ödemelerde aynı gün içinde kontrolünüzü tamamlarsınız ve uyuşmayan birşey varsa iade edersiniz ve Şuanda 6 günü bitirmek üzereyim ve bu şikayeti yazıyorum.

Ramazan 95 Okunma

Cevaplar

  • Gamesilk.com Temsilcisi17 Nisan 2013

    Kullanıcının belirttiği gibi teslim edilmemiş herhangi bir işlemi yoktur. Kullanıcının paneli kullanamamasından kaynaklanmaktadır. Daha önceki cevabımızda, üye girişi yapıp hesabım, siparişlerim, sipariş detaylarından kodunu görebilir. Herhangi bir problem yoktur. Kullanıcının ürünün teslim edilmesinden tam 1 ay sonra bu şekilde ilan yayınlaması pek de hoş değildir. Eğer ki kullanıcı, işleminin onaylanmadığını ve başka bir işlemi olduğunu düşünüyorsa, sipariş numarasını vermek yeterli olacaktır. Derhal tekrar kontrol eder ve kendisine mutlak surette dönüş yaparız. Saygılarımızla, Gamesilk Güvenlik Birimi

  • Ramazan16 Nisan 2013

    : ) arkadaşım hiç kımse dogru hizmet almış oldugu firmayı kötülemez ama siz kendinizden eminseniz sizin için giderim ve bankadan ödemeyle ilgili dekontu alırım ve şikayetim var ilgili arkadaşlara yollarım ve ödeme ne zaman yapılmış ve ben bu şikayeti ne zaman yazmısım hem siz hemde iilgili kişiler görmüş olur.birde bende herhangi bir bilgi talebi olmadıgından sanade bana verdikleri cevap ödemeniz kontrol ediliyor lütfen bekleyin : ) herhangi bir bilgi talebi olsaydı : ) ödemeyi yapan kişi olaraktan işlemimin hızlanması için tabiki yardımcı olurdum lütfen bu sekil baştan savma politikası degilde olumlu bir cevap verilmiş olsaydı firmadan benim hosuma giderdi ama yınede teşşekur ediyorum arkadaşalara cevap vermişler olumlu veya olumsuz olsa bile ..

  • Gamesilk.com Temsilcisi18 Şubat 2013

    Bu kullanıcı bizde ilk defa kredi kartı ile işlem yapmış, yapılan incelemede şahsın girdiği bilgilerin banka sistemindekilerden farklı olduğundan, kendisinden bilgi talep edilmiş, verilen bilgilere istinaden işlemi onaylanıp kodu aynı gün gönderilmiştir. Lakin kullanıcını siparişlerine bakmak yerine kodunun gelmediğini iddia edip burada yazmıştır. Kullanıcının teslim edilmemiş bir ürünü yoktur. Üye girişi yapıp, siparişlerim ve sipariş detaylarından kodunu görebilir. Kullanıcıların bu konuda bilgi sahibi olmamalarından ve bankadan kaynaklanan gecikmeler firmamız sorumluluğunda olmayıp, kullanıcıların bankaları nezdinde takip etmeleri gerekmektedir. Saygılar, Gamesilk Güvenlik Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön