Toplam çözüm sayısı
..
Gamegaraj.com ile ilgili

Şikayetin Durumu

 •   Yayında
 •   Cevaplandı
 •   Çözüldü

Süleyman'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

 • profile
 • profile
 • profile
18 Destekçi
  13 Yorum

Yeni karşılaştırma

ile

Gamegaraj.com Arızalı Ürünleri Başka Müşterilerine Satıyor Olabilir Mi?

33211görüntüleme
Süleyman
Süleyman 21 Ocak 23:03
Çözüldü Çözüldü
Süleyman'ın Teşekkür Mesajı
“Bu kadar ilgi beklemiyordum açıkçası. Firma yetkilisi olsun ilgi alaka olsun sundukları çözüm seçenekleri olsun gerçekten çok güzeldi tercih etmeyi düşünen arkadaşlar varsa hiç düşünmeden gönül rahatlığı ile sipariş verebilirler. Yunus Emre Beye sorunlarımı dinleyip en iyi şekilde yarımcı olduğundan dolayı ayrıca teşekkür etmek isterim.”
Gamegaraj.com Arızalı Ürünleri Başka Müşterilerine Satıyor Olabilir Mi?
videoplayer-icon

Bugün Gamegaraj'dan Rx6800'lü bir sistem aldım oyun oynarken 5fps e kadar düşünüyor işin garibi aynı anakartlı sistemi Rtx3060ti ile bundan 2 hafta önce arkadaşımda almış aynı sorunu yaşamış ve ana kart arızası diyerek B550 'den B450 ana karta düşürerek parçayı değiştirmişlerdi internetten araştırdığım kadarı ile bu sattığınız ana kartlar da üst üste bu kadar sık arıza çıkmıyormuş. 

Arızalı olduğunu bildiğiniz anakartı satmayacağınıza eminim ama aynı marka üründe aynı sorun üst üste çıkması ne yazık ki çok fazla olasılık dahilinde değil üstelik sistemi teslim alırken umarım ana kart arızası yoktur dedikten sonra denk gelmesi ne yazık ki firmanız için olan güveni bir hayli azaltıyor insanlar arızalı parçaları başka müşterilerine satmaya çalıştığınızı düşünebilir.

Gamegaraj.com Logo
Gamegaraj.com25 Ocak 11:07

Merhaba Süleyman Bey, Tarafınızla görüşme sağlamamız sonrası bilgi aktarımı için cevaplama gereği duyduğumuzu belirtmek isteriz. Game Garaj olarak müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Ana tedarikçi firmamız ile 18 yıldır bu sektörde sizlere hizmet vermekteyiz. Bu deneyime dayanarak hiçbir zaman hiç bir müşterimize kullanılmış arızalı bir ürünü sunmamızın bize hiçbir avantaj sağlamayacağı aşikar ortadadır. Almış olduğunuz anakart bizim kendi ithal ettiğimiz bir üründür. Piyasada bulunan her markada arıza ve sorun yaşanabileceği gibi bu üründe de bir sorun yaşamış olabilirsiniz. Önemli olan bunu giderebilen ürünün arkasında durabilen size çözüm sunabilen bir satıcı önem arz etmektedir. Telefonda görüşmemiz üzerine size en iyi çözüm önerisi sunulmuş ve çözüm sağlanmıştır. Ürününüzü iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

Süleyman
Süleyman25 Ocak 11:19

Bu kadar ilgi beklemiyordum açıkçası. Firma yetkilisi olsun ilgi alaka olsun sundukları çözüm seçenekleri olsun gerçekten çok güzeldi tercih etmeyi düşünen arkadaşlar varsa hiç düşünmeden gönül rahatlığı ile sipariş verebilirler. Yunus Emre Beye sorunlarımı dinleyip en iyi şekilde yarımcı olduğundan dolayı ayrıca teşekkür etmek isterim.

 • profile
 • profile
 • profile
18 Destekçi
  13 Yorum

13 Yorum

Baturay
Baturay22 Ocak 23:24
 

PC toplayacaktım ve gamegarajı düşünüyordum ufak bir araştırdım bu problemle çok karşılaşıldığını fark ettim sorunlar çözülene kadar beklemedeyim bakalım nasıl bir destek ekipleri var.

 1
Süleyman
Süleyman23 Ocak 00:08
 

Bugün çözüm ekipleri aradı B550 yerine B450 teklif ediyorlar. B550 için ekstra ücret talep etmekten çekinmediler ücreti sormadım ama sistemi almak için 40km yol gittim bırakmak için işten izin alıp yine 40km yol gidip geri geldim zaten yol için ciddi bir ücret ve zaman harcamışken mağdur ettikten sonra ekstra ücret talep etmeleri çok garibime gitti. Belki karar vermenizde bir nebze etkili olur.

 3
Aysenur
Aysenur23 Ocak 00:13
 

2 kişide aynı kart aynı sorun. İşkillenmekte haklı bence.

 1
Barış
Barış23 Ocak 10:23
 

Ben de aynı yerden toplamayı düşünüyordum yorumları da çok iyiydi ama böyle bir şey görmek beni işkillendirdi oldukça. Güncel durum ne iletişime geçtiniz mi? Çözüyorlar mı sorunu?

Ömer
Ömer23 Ocak 12:22
 

Test edip sattığınız b550 yerine b450 teklifi iyiymiş iyi rx6800 yerine rx5700 teklif etmemişler ikisi de ekran kartı sonuçta

 2
Mesut
Mesut23 Ocak 12:26
 

Gerçekten can sıkıcı

Mustafa
Mustafa23 Ocak 16:45
 

Dostum gelişme var mı gamegarajdan PC almayı düşünüyordum

Emre
Emre23 Ocak 17:30
 

Ben de gamegarajdan sistem aldım ve almış olduğum iyi hizmetten ve ilgiden dolayı bu sistemi gamegarajdan alması için arkadaşı ben yönlendirdim. Türkiye şartlarında çok yüksek meblağlar ödeyip sistem alıyorsun ancak aldığın gün bir parçası bozuk çıkıyor. Gerçekten çok sinir bozucu. Umarım sattıkları bozuk parçanın arkasında durup bu sorunu en kısa sürede mağdur etmeden çözüme kavustururlar.

Cemre
Cemre23 Ocak 18:05
 

Şüphelenmekte çok haklı. Bir arkadaşım daha aynı problemle karşılaşmıştı.

Alper
Alper23 Ocak 18:23
 

Bahsedilen rtx3060ti lı sistemi alıp aynı sorunu yaşayan kişi olarak diyeceğim, b550 diye satın alınan fakat b450 ye dönen sistemler. Bir heves ile ürünü alıyoruz fakat sonrasında çıkan bu tip sorunlar mide bulandırıyor. Bu yüzden tekrar başa dönsem arkadaşımın tavsiyesi olan game garaj ı değil alternatif firmaları tercih ederdim.

Erva
Erva24 Ocak 21:29
 

Forumdan gördüm olayı aslında iyi bir firma ama neden 2 gündür çözmüyorlar anlamadım

Ömer
Ömer25 Ocak 09:12
 

Gamegaraj müşteri memnuniyetine önem veren, parça stokları güçlü bir firma. Sorununuzu görmezden geleceklerini sanmıyorum. Technopat Youtube.com kanalına "Anti RGB 7A" modelinin tanıtımını yaptırmışlar. Müşteri arkasından iş çeviren bir firma olsa bu tür video reklam işlerine girmezler. Technopat da GameGaraj'a güvenmese sistem tanıtımını yapmaz. Başka bir markanın B550 anakartı için fiyat farkı olabilir. Fakat sizi epey uğraştırmışlar. Bir güzellik yapacaklarını düşünüyorum.

Emin
Emin27 Ocak 01:06
 

RTX 3060 ti gibi güçlü bir kartla umarım 1080p de oynamaya calısmamıssınızdır. Yinede sorununuzun çözülmesine sevindim. Gamegaraj müşterisine değer veren bir firmadır.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile

Benzer Şikayetler

profile
 • 0görüntüleme
 • 24 Temmuz 14:01

3 hafta önce açtığım şikayete bu cevap geldi her şeyi anladım 2. Slot taki ramin çıkması demek kargoda ağır hasar almış olması demektir sizi tebrik ediyorum gelen cevap ;Şikayetvar 9 ay önce gamegaraj bir bilgisayar aldım 3 hafta önde güç kaynağından ses şikayeti ile garantiye gönderdim bana garant...

profile
 • 0görüntüleme
 • 24 Şubat 00:04

Merhaba uzun zamandır çoğu oyuncu gibi ben de ekran kartı stoklarını yakından takip ediyorum RTX 3060 modelinin duyurulduğunu öğrendiğimde 3200TL'den satılmayacağını bilerekten kartı araştırdım ve sonuç olarak gamegaraj'ın TR'de satışını yaptığı Palit, INNO3D tarzı modellerini satın almaya karar ver...

 • profile
1 Destekçi
3 Yorum
profile
 • 0görüntüleme
 • 26 Ocak 03:46

Gamegaraj.com dan 29 Ekim 2020 tarihinde almış olduğum 89569 sipariş numaralı hazır sistemimde Kingston A400 markalı SSD ürünümde hız düşme sorunuyla ve SSD sağlığında düşme yaşamaktayım. Henüz 3 aylık sistemimde böyle bir sorunla karşılaşmam ve gamegaraj'ın böyle bir ayıplı ürün satması hiç hoş değ...

profile
 • 0görüntüleme
 • 16 Ocak 12:33

Ekim ayının 24'ünde Gamegaraj'dan 89198 satış kodlu Pollux 3A marka hazır sistem aldım. Bir hafta içinde güç kaynağından geldiğini tahmin ettiğim rahatsız edici cızırtı sesi gelmeye başladı. Garantiye yolladım hemen bir şey yok deyip geri yolladılar. Aynı sistemi alan kişilerle irtibata geçtim onlar...

 • profile
1 Destekçi
profile
 • 0görüntüleme
 • 12 Ocak 23:38

Gamegaraj sitesinden kendilerine ait toplama sistemlerinden 5A-3070 modelini özelleştirilmiş hali ile almaya karar verdim bunun için 12 salı Ocak öğle saatlerinde Gamegaraj müşteri hizmetlerini aradım müşteri hizmetlerinden a** hanım sağ olsun tüm sorularıma içtenlikle cevap verdi hatta ne zaman alı...

 • profile
 • profile
2 Destekçi