02 Eylül 2013 #1989250

Galeri İrfan Home Ürünü Teslim Etmiyorlar!

Avcılar Galeri İrfan Home mağazasından daha önce defalarca alışveriş yapıp defalarca sorun yaşadık. Tabiri caizse her seferinde paramızla rezil olduk. Mağaza müdür yardımcısı E*** hanımın bizi ikna etmesi sonucu doğacak olan bebeğimiz için beşik seti aldık kendisinden. Ürünün bize 21 gün içinde sıfır yapılmış olarak teslim edileceğine dair söz verdi.


Ürünü temin edeceği firmayla görüşüp bizzat onay aldı ve kesinlikle bir sorun yaşanmayacağına dair söz verdi. Bizde nakit ödeme yaparak satın aldık. 25 günün sonunda kendilerinden hiç bir ses çıkmayınca kendimiz aradık ve bize bu modelin üretimden kaldırıldığını katalogdaki diğer iki modelden birini istersek gönderebileceğini söyledi.

Aysun 252 Okunma

Cevaplar

 • Aysun03 Eylül 2013

  bunun üzerine şinasi bey bize bu ürün yıldızlı üründür bu ürünü size teslim etmekle mükellef değilim dedi.ayrıca nakit ödemeyle senetli ödemenin hiç bir farkı olmadığını dile getirdi.bizde eğer siz çözüm üretemiyorsanız gerekli yerlere şikayet maili yazacağımızı ve tüketici hakları mahkemesine başvuracağımızı söyledik kendiside bize evet siz en iyisi öyle yapın dedi ve biz masadan kalkarken kendisi kalkma zahmetinde ve bize bir güle güle deme tenezzülünde dahi bulunmadı.bizde bu sabah başvurumuzu yapmak üzere tüketici hakları mahkemesine gittik ve öğrendikki irfan home un en az 200 dosyası bulunuyormuş.yani sadece bize değil herkese yaşatılıyormuş bu sıkıntılar.

 • Aysun03 Eylül 2013

  düşününki irfan home müşterisini arama zahmetinde dahi bulunmuyor.ürünümüzün peşinde kendimiz koşup kendimiz aradığımız için öğreniyoruz.ertesi gün eşimle mağazaya gidip mağaza müdürü şinasi beyle görüşmek istedik kendisi yemekteymiş yemeğini bırakıp bizim yanımıza geldiğini söyledi ne büyük incelik değilmi.esra hanımda yanımıza geldi.konuyu anlatıp çözüm istediğimizi söyledik.çünkü araştırdikki ürün üretimden kalkmamış hala dışarda üretimi olan ve satılan bir ürün.biz bunu söylediğimizde aslında firmayla anlaşmalarının bittiğini ve bize ucuza satıldığını bu yüzden diğer modellerden birini istesek bile yine gönderemeyeceklerini söyledi esra hanım.bu bizim sorunumuz mu?

 • Aysun03 Eylül 2013

  KONUYLA İLGİLİ BİZİMLE İRTİBATA GEÇİLMEMİŞTİR.HALA DAHA MAĞAZAYA GİT GEL YAPARAK KENDİ ÜRÜNÜMÜZ PEŞİNDE KENDİMİZ KOŞTURUYORUZ.BENCE BUNUN ADI MÜŞTERİ HİZMETLERİ DEĞİL MÜŞTERİ HİZMETSİZLİĞİ OLMALI.ÇÜNKÜ İRFAN HOME AVCILAR MAĞAZASININ YAPABİLDİĞİ VE BAŞARILI OLDUĞU TEK KONU BU.

 • Galeri İrfan Home Temsilcisi03 Eylül 2013

  Sayın Yetkili, Konuyla ilgili tüketicimiz ile irtibata geçilerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, İrfan Home Müşteri Hizmetleri 44440 36

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön