03 Nisan 2013 #1723070

Galeri İrfan Home Ürünleri Eve Yollamak Yerine Teşhire Koymuşlar!

17.03.2013 tarihinde Avcılar mağazasından çift kişilk baza ve yatak siparişi verdim. Teslimat için en geç 28/03/2013 de elimde olacağını söylediler. 30/03/2013 tarihinde mağazayı aradığımda sipariş elimize 19/03/2013 de gelmiş fabrikadan henüz yollanmamış fabrikaya mail atıyoruz öğleden sonra sizi arayarak bilgilendiririz denildi.


Cumartesi bana dönüş yapılmadı. Pazar günü gidip sorduğumda yatağın 2 gün önce geldiğini ve teşhire açıldığını ancak salı günü gönderebileceklerini söylediler.Sonuçta o kadar para veriyorum ve aldığım ürün yatak hijyenik olması gereken. Siparişi iptal edip farklı biryerden aynı gün aldım ve eve aynı gün getirdiler.

Rahşan 379 Okunma

Cevaplar

  • Rahşan14 Temmuz 2014

    Yaklaşık 2 hafta önce şirketinizden aranarak şikayetimi geri almam talep edildi almayacağımı ilettiğime ise bana şikayeti geri almam için bir hediye vereceklerini ve yüzyüze görüşebileceğimiz iletildi. Dün Avcılar Galeri İrfana uğradığımda Müdür yardımcısı Hamit Bey ile görüştüm. Kendisine hediyeyi kabul etmediğimi ve şikayetimi geri almayacağımı ilettiğimde bana Hediye yi almayacaksanız şimdi niye geldiniz şeklinde çirkin bir uslub ile yaklaştı. Kendisine bu şekilde konuşamayacağını söylediğimde ise konuşma devam eder ise kalbinizi kırarım cevabını verdi. Sizin Firmanızın davranışına sadece şunu yazmak istiyorum Özürünüz kabahatinizden büyük. Galeri İrfan Avcılardan ailem ve benim sayısız alışverişimiz olmasına rağmen bundan sonra alışveriş için tercih etmeyeceğim bir yer olduğunu belirtmek isterim.

  • Galeri İrfan Home Temsilcisi04 Nisan 2013

    YAŞANILAN KARIŞIKLIKTAN DOLAYI ÖZÜR DİLERİZ RAHŞAN HNM. BİZDE BÖYLE ESKİ BİR MÜŞTERİMİZİN BU TARZ BİR KARIŞIKLIK YÜZÜNDEN MADUR OLMASINA ÇOK ÜZÜLDÜK.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön