22 Şubat 2013 #1648562

Galeri İrfan Home Teslimatta Yaptığımız Ödemeyi Yeniden İstiyorlar!

Düğünümüzden önce başka bir firmadan aldığımız mobilyalar teslim edilmeyince gidip Galeri İrfan'dan mobilya beğendik. Daha önce sorun yaşadığımız için teslimatta ödeyeceğimizi üstüne basa basa belirttik ve öyle anlaştık. Mobilyalar geldi ödememizi yaptık teslim aldık telefonla bilgi verdik, en sorunsuz alışverişti zannettik!


5 ay sonra arayıp bizden para istediler, teslim alırken yaptığımızı söylememize rağmen aramaların ardı arkası kesilmedi. Evrak istediler fakat yeni ev kuruyorduk o karmaşada kaybolmuş bulamıyoruz. Sevkiyatı yapan elemanları ayrılmış ulaşamıyorlarmış, ancak onlardan değil hala bizden biliyorlar! Rahatsız etmeye devam ediyorlar. Şikayetçiyiz!

Esra 320 Okunma

Cevaplar

  • Esra21 Ocak 2014

    Size defalarca bilgi verdik, teslimat yapan çalışanlarınıza ödeme yaptığımızı söyledik, aynı anda muhasebenize de telefon açarak parayı veriyoruz deyip onay alarak yapıldı bu ödeme! Teslimatı yapanın kim olabileceğini tespit amacıyla fotograflarını mail gönderdiniz hatırladığımız kadarıyla yardımcı olduk! Şimdi neden yine mesaj gönderip borcunuz var 24 Ocak'a kadar ödemezseniz hukuk servisine verilcektir yazıyorsunuz.?? Sizin sistemsizliğinizin cezasını biz çekmek zorundamıyız, lütfen verin hukuk servisine belki onlar çözebilirler bu konuyu.... Yoksa ömür boyu bununla yaşayacağız sanırım..

  • Galeri İrfan Home Temsilcisi27 Şubat 2013

    MÜŞTERİMİZİ ARAMA SEBEBİMİZ PARA İSTEMEK DEGİL KONUYLA İLGİLİ BİLGİ ALMAKTIR.KENDİSİNİ RAHATSIZ EDİCİ Bİ KONUŞMA USLUBU SERGİLENMEMİŞTİR.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön