22 Nisan 2013 #1756171

Galeri İrfan Home Kumaş Sildikçe Leke Bırakıyor!

Kışın köşe koltuk takımı aldım almaz olsaydım vallahi devamlı üstüne başka bir kumaş örterek kullanıyoruz en ufak silmede leke bırakıyor kirler büyüyerek dalga yapıyor nasıl üretilmişse bravo ? şikayetimizi firmaya ilettik üretici biz değiliz şu firmaya iletin dediler defalarca aradık zorla eve iki kişi geldi gayri ciddi laubali kişiler sorunu hallederiz ama şu kadar ücret alırız dediler.


Garanti falan bizi ilgilendirmez galeri irfanla bizim anlaşmamız yok dediler gittiler mağaza yetkilisini tekrar aradık halledeceğiz dediler hala 6 ay geçti halletmediler bende bu sitelere devamlı yazacağım bir gün duyacaklar ama onlar için geç olacak.

Rıza 212 Okunma

Cevaplar

 • Rıza29 Aralık 2013

  2013 yılı bitiyor hala koltukları degiştirmediler allah nını nını versin hem bu dun.unyada ham diger dunyada iki yakanuz bir araya gelmesin gelmiyorda zaten. haksız kazanc yapan sizin gibiler allah yerin dibine soks

 • Rıza04 Mayıs 2013

  27,03,2012 tarihinden 35 gün sonra bu problem devam ediyor dürüst olsanız o cevabı yazıp geciştirene kadar müşterinize sattıgınız ayıplı malınızla ilgilenirsiniz, ama siz dürüst satıcı degilsiniz kazandıgınız para size haram olsun işleriniz inşallah ters gitsin bütün magazalarınız kapansın ki yerinize dürüst iş adamları gelsin piyasa düzelsin (iflas edin batın)

 • Rıza26 Nisan 2013

  gelen servisin sorunu cözemedigi icin internetten konuşuyor vaziyetteyiz sizce sizin möagazacılık anlayışınız bumudur merak ediyorum beni 2 gün önce magazanızdan bir bayan aradı iyimserdi ama bu tavrınız oyalama demekki yaptıgınız ayıplı malınızı hemen geri alın dürüst satıcı iseniz.

 • Galeri İrfan Home Temsilcisi26 Nisan 2013

  Değerli müşterimiz, Codelli corner köşe takımı ürünümüzü 27.03.2012 tarihinde satın almışsınız. Ürünümüz o tarih de kampanyalı olarak satılmakta idi. Kampanya ürünlerimizde garanti süresi 1 yıldır. Bir yılı geçen ürünlerde müşterilerimizden servis ücreti talep etmekteyiz. Dİlediğiniz zaman tarafınıza servis gönderilerek sorununuz çözümlenecektir. Saygılarımızla, İRFAN HOME GALLERY

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön