21 Şubat 2013 #1646975

Galeri İrfan Home 1 Ay Geçti Sonuç Yok!

Bundan 2 ya da 3 ay önce Galeri İrfan Home'dan yatak odası takımı aldım. Gelip kurdular. Dolap kapağının aynası kırık çıktı; not aldılar ve değiştireceklerini söylediler. Montaj ustaları gittikten sonra temizlik esnasında komodinlerin ayağını takmayı unuttuklarını ve dolabın menteşelerinin sallandığını da fark ettim, o da bir müddet sonra düşüp kırıldı zaten.


Mağazayı aradığımda müşteri hizmetlerinde muhatap bulamadım. Ya telefon kapandı ya cevap verilmedi. Mağazaya gittim; oradan verdikleri telefon numarası, durumla çok alakasız birine ait çıktı. Kavga dövüş sonunda eve eksper gönderdiler. Üzerinden 1 ay geçti ve ne bir değişim var ne de aradığımda hala bir muhatap bulabiliyorum.

Nihan 220 Okunma

Cevaplar

  • Nihan22 Şubat 2013

    Kaldı ki ürünü teşhirden almış olsam bile müşteri hizmetlerini aradığımda herhangi bir açıklama yapacak muhatap bulamamamın bahanesi yukarıdaki açıklama olamaz. Daha dün telefonla mağazayı aradığımda numaram alınarak bana geri dönüleceği söylendi ama kimse tarafından aranıp bir açıklama alamadım. Nedense şikayetvar.com'a yazdığımda bu açıklamayı almam bir gün bile sürmüyor.

  • Nihan22 Şubat 2013

    Ürünü teşhirden görüp beğendiğimiz doğrudur ancak ürünün kendisini değil sadece numunesini gördük ve bize depoda o üründen 4 adet daha olduğu ve onların kesinlikle sorunsuz olacağı söylendi. Biz de ürünü, hiçbir noksanı olmadan orjinal ambalajında temin edileceği garantisinin verilmesi üzerine satın aldık. Montaj ekiplerine eksik bildirilerek o ürünün değiştirileceği sözü alındıktan sonra evrak imzalandı. Ayrıca eve eksper gönderildi, fotğraf çekildi ve ürün kapağının depoya geldiğinde tarafıma haber verilerek değişimin yapılacağı söylendi. Yukarıdaki açıklama sadece kırık olan aynaya yöneliktir. Komodinlerin ayaklarına ve sürgü menteşesine dair bir açıklama yapılmamıştır. Montaj ekibi dolabın sürgüsünü yanlış takmış ve komodin ayaklarını da eksik monte etmiştir.

  • Galeri İrfan Home Temsilcisi22 Şubat 2013

    MÜŞTERİMİZ ALMIŞ OLDUGU ÜRÜNÜ OUTLET MAĞAZAMIZDAN GÖREREK VE BİLEREK ALMIŞTIR. MÜŞTERİMİZİN ÜRÜNÜ TEŞHİRDEN ALDIGINA DAİR İMZALI EVRAKI BULUNMAKTADIR.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön