14 Şubat 2014

Galeri İrfan Home Zamanında Teslimat Yapmadı.

Galeri İrfan Home'dan 4,5 hafta önce aldığım sallanır koltuk bugün itibari ile hala elimize ulaşmadı. Ürünü alırken maksimum 21 gün içinde sizde olur denilmişti. Hatta ürünün tedarikçisi İstanbul'da olduğundan sevkiyat daha hızlı yapılır denilmişti. Geçen hafta cumartesi teslim olacak denilmişti aradık gelmedi.

Pazartesi bize gelecek, salı günü teslim olacak dendi hala gelmedi. Perşembe bize gelecek cuma günü size teslim olacak denilmişti ama hala gelmedi. En son olarak bugün bize gelecek cumartesi günüde size teslim olunacak denildi ama gelmeyeceğine çok eminim. Galeri İrfan mağazasına girdiğinizde içeride rahat 50 personel çalışıyor genel merkezde de bir o kadar kişi çalışıyordur ama boşa.

Doğan 252 Okunma

Cevaplar

  • Galeri İrfan Home Temsilcisi14 Şubat 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimize yetkililerimiz tarafından gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İRFAN HOME Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 4444 032 numaralı iletişim hattımıza yada www.irfanhome.com. iletişim formundan iletebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön